Si acum nu ca il apar pe Bodu dar........ Cati alti presediti de cluburi l-au injurat pe bodu si l-au facut in presa in toate felurile?? Cine e de vina? La rapidisti e liniste la Dinamo lafel de aia nu zice nea bodu nimic despre ei! ca aia nu il injura prin presa, peste tot!
Si inca o chestie Domnul bodu e un rapidist convins asa ca normal ca nu mai are rapid datorii!!! ce dracu!
Asa ca dragi mei nu mai asteptati sa se ia astia de toata lumea fiinca numai la Steaua e un presedinte taran! restul au tacut din gura si am mers pe burta! Si-au platit 20-30 la suta din datorii pe urma le-au reesalonat si le platesc in rate!! asa ca dak Becali tacea si facea ca nea padureanu la Bistrita acum era liniste in Ghencea!! dar ....... asta e Bistrita in are pe Padureanu, Steaua in are pe Ciobanu!!
