FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vand

zarboss03.11.2005 18:22

vand telefon nokia 6630

bebeto03.11.2005 18:58

bafta! :D

zarboss03.11.2005 19:39

mersi.... poate ai gura poleita ... dau o bere 8)

zarboss04.11.2005 17:00

l-am vandut...... :D:D :twisted: :twisted: :D:D

SteauaToronto06.11.2005 23:00
l-am vandut...... :D  :D  :twisted:  :twisted:  :D  :D

 

cu cat? :D

zarboss07.11.2005 08:23

220 euro :D