06.10.2009 09:37
Salutare. Va rog sa semnati si voi aceasta petitie : www.petitiata.ro/petitie-online.php?t=23303 . E foarte importanta pentru un camarad din peluza care locuieste acolo si care vine aproape meci de meci pe Ghencea. Daca nu va intereseaza soarta orasului Deva, macar din apreciere pentru respectivul.
Multam.
