FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vand Bluza Paul & Shark

aditaSS05.10.2009 17:16

Bluza Paul & Shark Yachting,made in Italy, masura XL. Bluza este noua , am primit-o cadou , dar este mare pentru mine.Pret 130 ron.Poze pe privat, nu stiu de ce nu pot atasa.

tudor_popa14.10.2009 06:41
Bluza Paul & Shark Yachting,made in Italy, masura XL. Bluza este noua , am primit-o cadou , dar este mare pentru mine.Pret 130 ron.Poze pe privat, nu stiu de ce nu pot atasa.

 

 

Salut...da-mi o poza pe mail daca mai ai tricoul

********************

 

Si daca e faina, o iau azi

 

Bafta

Ai mesageria privata pentru schimbul de adrese !