03.11.2005 15:27
ma numesc Adi si sunt din Deva ! ma bucur ca pot comunica cu suporterii Stelei pe acest site ! 8) si inca ceva ! MERU CAMPIONII Romaniei.FORZZA Steaua
ma numesc Adi si sunt din Deva ! ma bucur ca pot comunica cu suporterii Stelei pe acest site ! 8) si inca ceva ! MERU CAMPIONII Romaniei.FORZZA Steaua
Salut Adi...eu snt din Constanta... :wink:...
PS:Intra pe topicuri daca vrei sa te bage lumea in seama... :wink:
Dar de ce nu il sfatuiesti sa-si faca chiar el unu?Salut Adi...eu snt din Constanta... :wink:...PS:Intra pe topicuri daca vrei sa te bage lumea in seama... :wink: