FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Buna !

adi_cetate03.11.2005 15:27

ma numesc Adi si sunt din Deva ! ma bucur ca pot comunica cu suporterii Stelei pe acest site ! 8) si inca ceva ! MERU CAMPIONII Romaniei.FORZZA Steaua

FanSteaua4Life03.11.2005 22:45

Salut Adi...eu snt din Constanta... :wink:...

PS:Intra pe topicuri daca vrei sa te bage lumea in seama... :wink:

FANATIK RED-BLUE22.11.2005 11:50
Salut Adi...eu snt din Constanta... :wink:...

PS:Intra pe topicuri daca vrei sa te bage lumea in seama... :wink:

Dar de ce nu il sfatuiesti sa-si faca chiar el unu?