05.10.2009 11:38
am postat pe contul personal de pe fcsteaua.ro cateva poze cu un banner antibecali la Iasi si as dori, daca se poate, sa le includeti in harta deja existenta.
am postat pe contul personal de pe fcsteaua.ro cateva poze cu un banner antibecali la Iasi si as dori, daca se poate, sa le includeti in harta deja existenta.
o sa fie updatata harta si articolul aferent in cel mai scurt timp posibil