FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Bodu nu se lasa...

zipper03.11.2005 14:36

Bodu: După executarea mărcii Steaua, actuala societate nu va mai avea voie să folosească numele Steaua, sigla și culorile

montreal03.11.2005 14:56

prin Bodu a se intelege Statul Roman

FANATIK RED-BLUE03.11.2005 16:26

Deci stia ciobanul ce stia sau cine dracu' a fost cu initiativa de a avea echipamentul galben-negru. Cine sare galben-negrii hei, hei............duca-se pe pustiu toate :evil:

zarboss03.11.2005 18:00

sa-l ia dracu si pe Jiji si pe bodu asta ca m-am saturat de toti si de toate

Bogdan4Steaua03.11.2005 20:33

Parca se chinuie amandoi sa faca rau Stelei. Sper sa ii inchida pe amandoi intr-o celula. Poate se iau la bataie. As da bani sa ii vad cum isi impart unul altuia pumni.

iancu dragosh04.11.2005 04:35

Ar trebui sa se organizeze o gala stele verzi la Bucuresti. Sunt sigur ca audienta va fi fanstastica 9oricum dupa asta alearga amandoi). in plus, banii obtinuti pe bilete si din drepturile d televizare ar putea sa acopere o parte insemnata din datoria Stelei. dupa aceea se va pleca in turneu intara pana cand se va acoperii toata datoria.

ba mai mult, ar trebui sa se organizeze un turneu numit:"Fiscul Contraataca". Aici functionarii guvernului ar trebui sa lupte cu marii datormnici. Trebuie sa recunoasteti ca un meci Bodu vs Patriciu sa Bodu vs Ioan Nicolae ar strange destui bani la buget. de asemnea acesti bani ar trebui folositi pentru stingerea datoriilor. Sunt sigur ca milioane de roamani ar da bani sa-si vada marii escroci incasand pumni cu nemiluita. Si asa se rezolva si problema marilor datornici.

Virgil04.11.2005 05:29
Parca se chinuie amandoi sa faca rau Stelei. Sper sa ii inchida pe amandoi intr-o celula. Poate se iau la bataie. As da bani sa ii vad cum isi impart unul altuia pumni.

 

Uite asa "homosexual" sau gagicar cum e,Bodu ar putea sa-i traga un glont in cocoasa.Si nu de cauciuc. :lol:

iancu dragosh04.11.2005 07:36

Informatie pentru domnul bodu : datoriile fratilor Micula

 

EUROPEAN DRINKS SA - 2.902.603.895.000 lei

 

RIENI DRINKS SA - 1.485.738.123.000 lei

 

EUROPEAN FOOD SA - 5.468.397.612.000 lei

 

TRANSILVANIA GENERAL IMPORT-EXPORT SRL - 2.879.169.405.000 lei

 

TONICAL TRADING SRL - 61.454.138.000 lei

 

SCANDIC DISTILLERIES SA - 1.185.865.879.000 lei

 

CLAS MEDIA SRL - 34.142.140.000 lei

 

STARMILL SRL - 599.588.004.000 lei

 

MULTIPACK SRL - 577.957.361.000 lei

 

TURIST CENTER SRL - 25.431.021.000 lei

 

ABC PLUS MEDIA - 537.670.095.000 lei

 

CASA DE EDITURA SI PRESA EURO MEDIA SA - 32.993.597.000 lei

 

BRAMETCHIM SA - 150.382.746.000 lei

 

CARMETCHIM SA - 2.845.190.000 lei

 

ORIGINAL PROD - 725.484.073.000 lei

 

COMCEREAL SA Arad - 45.524.958.000 lei

 

FACOS SA SUCEAVA - 67.069.096.000 lei

 

TRANSILVANIA TOUR SA - 161.212.700.000 lei

 

IZVORUL MINUNILOR STANA DE VALE SA - 6.476.879.000 lei

 

CVADRIGA 001 SRL - 7.343.381.000 lei

 

COMALIMENT SA 3.230.637.000 lei

 

Calculatorul sta sa se blocheze: 16.960.580.930.000 lei! Iar suma in euro este la fel de impresionanta: 477 de milioane de euro.

Virgil04.11.2005 10:19

Wow,dar asta e un adevarat concern.

Doamne,aproape o jumatate de miliard de dolari datorii neachitate la bugetul statului.E strigator la cer.Probabil ca o mare parte din banii astia se afla in vreun paradis fiscal.

sorin_77704.11.2005 10:48
Wow,dar asta e un adevarat concern.

Doamne,aproape o jumatate de miliard de dolari datorii neachitate la bugetul statului.E strigator la cer.Probabil ca o mare parte din banii astia se afla in vreun paradis fiscal.

 

 

Si din paradisul fiscal inapoi in Romania... Marile firme fac asta... Problema este alta: Romania a deschis ochii intr-o bezna totala si cauta sa isi faca lumina cu o bricheta care nu are piatra pe Bodu pe post de arc... nu credeti?

zarboss04.11.2005 12:23

ceva nu e in regula aici...

Bodanel05.11.2005 01:28

Nu zic ca datornicii n-ar trebui sa-si plateasca datoriile dar chelubodu incearca doar sa-si faca imagine. Daca s-ar fi luat de marii datornici n-ar fi avut atata succes pe cand daca te iei de cluburile de fotbal. :idea: . Cati dintre noi se uita la stiri cand apar papitoii astia din parlament? Foarte putini. Dar la sport ca se da de Steaua se uita multa lume. Si daca mai ataci toate cluburile atunci fiecare microbist din tara asta va sti cine e bodu. O alta curva politica nimic altceva.

Gaby05.11.2005 05:07
Nu zic ca datornicii n-ar trebui sa-si plateasca datoriile dar chelubodu incearca doar sa-si faca imagine. Daca s-ar fi luat de marii datornici n-ar fi avut atata succes pe cand daca te iei de cluburile de fotbal. :idea: . Cati dintre noi se uita la stiri cand apar papitoii astia din parlament? Foarte putini. Dar la sport ca se da de Steaua se uita multa lume. Si daca mai ataci toate cluburile atunci fiecare microbist din tara asta va sti cine e bodu. O alta curva politica nimic altceva.

 

Tu, sa fii in locul lui Bodu, tot cu Steaua ai incepe. Din simplele motive ca de Steaua a auzit toata lumea si ai de-a face cu unul asa de bou (Becali) ca nici cand are dreptate si se procedeaza incorect impotriva lui nu stie sa actioneze, vorbeste numai prostii si are numai initiative idioate.

bebeto05.11.2005 05:37
Ar trebui sa se organizeze o gala stele verzi la Bucuresti. Sunt sigur ca audienta va fi fanstastica 9oricum dupa asta alearga amandoi). in plus, banii obtinuti pe bilete si din drepturile d televizare ar putea sa acopere o parte insemnata din datoria Stelei. dupa aceea se va pleca in turneu intara pana cand se va acoperii toata datoria.

ba mai mult, ar trebui sa se organizeze un turneu numit:"Fiscul Contraataca". Aici functionarii guvernului ar trebui sa lupte cu marii datormnici. Trebuie sa recunoasteti ca un meci Bodu vs Patriciu sa Bodu vs Ioan Nicolae ar strange destui bani la buget.  de asemnea acesti bani ar trebui folositi pentru stingerea datoriilor. Sunt sigur ca milioane de roamani ar da bani sa-si vada marii escroci incasand pumni cu nemiluita. Si asa se rezolva si problema marilor datornici.

 

lol :lol: suna la Pro TV sa le vinzi ideea!

sorin_77705.11.2005 12:26

Zama a scris:

Bravo lui Bodu ca vrea ca toata lumea sa plateasca taxele si impozitele..  

Cei care au salarii de 5, 10, 15 mil pot sa plateasca darile la stat, dar miliardarii NU !! Cum draku vine asta...(si aici vorbim si de JUCATORII Stelei cu salariilr lor amarate de 5-10 mil)...dar nu asta era ideea...din cate imi aduc aminte era o lista MAAAAARE cu toti datornicii din fotbal...Si de-odata am ramas doar noi ? Mai da-o draku...La FC National Iorgulescu sa retras bine mersi...de Dinamo nimic..Rapid cica a platit (daca Copos si-a platit toate datoriile, eu maine ma duc si ma spanzur de nocturna din Giulesti...el are restantze la contractele si primele jucatorilor..45-50 Euro total si plateste el 3-4 mil Euro instantaneu  )..pe la B-ta am inteles ca ar fi pus sechestru pe o peluza (care vb aia, era plina meci de meci...)...  

O avea Jiji gura mare, dar legea se aplica pt toti.. zic eu..ASA CA, DRAGA DOMULE BODU, CA SA AVEM INCREDERE DEPLINA IN DUMNEAVOASTRA SI IN ACTIUNILE DUMNEAVOASTRA, ASTEPTAM CU MULT INTERES SA NE ANUNTATI, OFICIAL, CE MASURI ATI LUAT SI CE SUME ATI RECUPERAT DE LA CELELALTE CLUBURI DE FOTBAL DATORNICE !!

sorin_77705.11.2005 16:27

Weber_p:

Si acum nu ca il apar pe Bodu dar........ Cati alti presediti de cluburi l-au injurat pe bodu si l-au facut in presa in toate felurile?? Cine e de vina? La rapidisti e liniste la Dinamo lafel de aia nu zice nea bodu nimic despre ei! ca aia nu il injura prin presa, peste tot!  

Si inca o chestie Domnul bodu e un rapidist convins asa ca normal ca nu mai are rapid datorii!!! ce dracu!  

Asa ca dragi mei nu mai asteptati sa se ia astia de toata lumea fiinca numai la Steaua e un presedinte taran! restul au tacut din gura si am mers pe burta! Si-au platit 20-30 la suta din datorii pe urma le-au reesalonat si le platesc in rate!! asa ca dak Becali tacea si facea ca nea padureanu la Bistrita acum era liniste in Ghencea!! dar ....... asta e Bistrita in are pe Padureanu, Steaua in are pe Ciobanu!!

sorin_77705.11.2005 16:32
...  

Si inca o chestie Domnul bodu e un rapidist convins asa ca normal ca nu mai are rapid datorii!!! ce dracu!

 

De unde si pana unde e asta rapidist? Asta cred ca habar nu are de fotbal... Nu stie ce e aia o minge cred...

zarboss05.11.2005 17:28

nu ar fi exclus sa fie prieten cu domnul Copos... deci ....

sorin_77705.11.2005 17:49
nu ar fi exclus sa fie prieten cu domnul Copos... deci ....

 

Prieteni de ce? de pahar nu cred!!! de afaceri nici atat ca acolo nu sunt prieteni!!! Daca ar raspunde acum GG ar zice de parcul Opera... :lol: :lol: :lol:

zarboss05.11.2005 18:12
:D:D:D:D:D:D :twisted: :D:D:D:D