FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sepci Trucker

RaMs3s04.10.2009 12:32

De cateva zile caut si eu o sapca trucker ( sapca cu plasa ) dar am gasit numai porcarii , si scumpe pe deasupra. Sunt dispus de dau cam 50 Ron pe una. Sugestii ceva? magazine prin Bucuresti? magazine online?

RaMs3s13.10.2009 15:50

Hmmm...pana la daca voi nu ziceti nimic...am auzit ca e un magazin pe la unirii...daca mai sunt persoane interesate