FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Banner Jos Becali

vbunea01.10.2009 05:30

Propun celor care se pricep foarte bine la Photoshop,sa realizeze un set de bannere de diferite dimensiuni,astfel incat cei care detin siteuri sa le poata afisa in siteurile lor.

Itss.03.04.2010 15:34

Voi face eu :)

Azzido03.04.2010 16:33

beton! asteptam cu nerabdare bannerele

FuNNky LowE suD28.05.2010 22:07

faceti-l azi :D ca vr sa il pun la avt