![]()
Viata de STELIST usor,usor am inceput s-o inteleg
Incet,incet am invatat s-aleg
Nu m-au tentat nici ciorile nici cainii
Ce am simtit in Ghencea a fost si este unic !!!
![]()
Acum respir doar aer ros'albastru
Si sufletul meu de ULTRAS ma inaltza
Mai sus de cer m-am ridicat
Cand Steaua-n suflet mi-a intrat
![]()
Orice-ar fi si ce s-ar intampla
Noi STELISTII !!! Noi traim prin EA
Traim prin Steaua oricum si orice-ar fi
Chiar daca pierde n-o vom parasi !!!
![]()
E viatza pentru noi si ne da putere
Atunci cand toate n-i se par mai grele
Oricand,oricum,oriunde...
Viatza are un singur nume Steaua Bucuresti
Cine iubeste Steaua cu adevarat poate sa zica ce-am scris eu aici ... Forza Steaua
