Ca raspuns la farsa trasa ciobanului aiciTzeapa Gigi, as vrea sa fac un articol pamflet despre un reportaj de la mitingul fantoma anuntat de Jiji.
Am nevoie de cateva idei, de ajutor de la voi, mai ales ca la ultimul pamflet m-ati ajutat f mult.
Vreau sa contina urmatoarele idei:
-Ma pregatesc de marele miting: imi iau costumatia de cocalar, altfel risc sa fiu depistat, catalogat drogat:obligatoriu sa contina tricou mulat pe burta-mi fina, lantz de manelist, ochelari de soare si pornesc spre stadion de la gara de nord, ne fiind bucurestean
pe drum ma intalnesc cu grupuri masive de suporteri din toate colturile lumii/tarii
la stadion peste 50000...strigate urlete.
discurs Gigi: stimate hahalere
interviuri participanti: cocalari, semintari, pensionari, zabrauteni, interlopi, bodiguarzi.
Pace intre participanti si jandarmi.
Participa si vipuri, Adi de la valcea, bursuc, sobor de preoti.etc
Astept sugestii...mersi anticipat


