02.11.2005 04:09
Deoarece am schimbat versiunea de phpbb, se pare ca modulul aditional care fusese instalat pentru atasamente nu mai functioneaza datorita unor incompatibilitati cu ultima revizie a phpbb
Incercam sa rezolvam problema insa pentru cazul nefericit in care nu vom reusi, ne cerem de pe acum scuze tuturor celor care au postat imagini folosind respectivul moodul (mai ales la sectiunea coregrafii), imagini care acum nu mai sunt vizibile.
Imaginile nu s-au pierdut, ele exista in continuare aici: http://www.fcsteaua.ro/forum/files/ asa ca sunteti invitati, daca doriti, sa le repostati folosind metoda clasica
