02.11.2005 03:54
Nu vreau sa ma uit la meciul (cui?) cu Sampdoria. Ce sa vad ? Niste angajati de-ai lui Becali jucand fotbal ? Nu ma intereseaza !
Stiu ca ratingurile de TV sunt facute prin sondaj, iar eu nu sunt in esantion, deci nu voi influenta ratingul. Totusi, aleg sa nu ma uit la meci, pentru ca Steaua pe care o iubesc este bagata undeva prin hartiile lui Bodu. Cu Sampdoria va juca o grupare care mai poarte simbolurile pe care le iubesc doar din cauza unor inertii ale regulamentelor.
Deci, nu ma voi uita la meci. Mai este cineva ca mine ?
