01.11.2005 20:20
nu mai vorbiti atata ca si asa pe tampitul ala il doare in cot de noi...
oieru asta cretin trebuie amenintat cu moartea ![]()
sau sa ne adunam toti si sa protestam FGM de cioban
nu mai vorbiti atata ca si asa pe tampitul ala il doare in cot de noi...
oieru asta cretin trebuie amenintat cu moartea ![]()
sau sa ne adunam toti si sa protestam FGM de cioban
Pe tema asta se vorbeste aici:
http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php...=1920&start=120
Multumesc!