FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

BLABLA BLA numa vorba e de voi....

heaton01.11.2005 20:20

nu mai vorbiti atata ca si asa pe tampitul ala il doare in cot de noi...

oieru asta cretin trebuie amenintat cu moartea :D

sau sa ne adunam toti si sa protestam FGM de cioban

SteauaToronto01.11.2005 20:30

Pe tema asta se vorbeste aici:

 

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php...=1920&start=120

 

 

Multumesc!