FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua Il - Tricolorul Breaza 3-1 (1-1)

Daniel-Ionut25.09.2009 11:55

Steaua ll Bucuresti - Tricolorul Breaza

Duminica, 27 Septembrie, ora 13:00

Terenul nr. 5

Sport.ro

Arbitru: Marius Constantinescu (Craiova); Asistenți: Mihai Iliescu (Craiova) și Dãnuț Dumitru (Focșani)

 

steaua2tricolorul.jpg

Catalyn0725.09.2009 12:10

1-1 scor la corect :greedy:

Daniel-Ionut25.09.2009 12:19

Meci greu...

Da' totusi sa speram la cel putin un egal ;)

Alinutzu194727.09.2009 06:07

La meciul asta ar trebui facut un nou protest anti-cioban .

 

 

P.S Prezent :)

 

radusteaua2327.09.2009 06:41

se poate intra la meci?

Daniel-Ionut27.09.2009 07:13
se poate intra la meci?

 

Si de ce nu s'ar putea?

KuzMaN27.09.2009 08:12
Si de ce nu s'ar putea?

 

Doar prima echipa are terenul suspendat.

Daniel-Ionut27.09.2009 08:38
Doar prima echipa are terenul suspendat.

 

A avut...

Daniel-Ionut27.09.2009 13:19

Steaua 2 Bucuresti - Tricolorul Breaza 3-1

1-0 Filip

1-1 Visan

2-1 Dayro

3-1 Simion

mircea_1029.09.2009 08:03

fantastic golul lui Filip :drunk:

Daniel-Ionut29.09.2009 15:49

Fantastic, da' pana l'au atacat aia a pus si stop, a dat mingea mai in fata, a asezato, si p urma a sutat...

Nu se permite asa ceva in aparare...

LAndreyRo29.09.2009 15:52

salutare ... dupa cate am inteles, la meci , a fost prezent pe banca de rezerve a Stelei II un jucator de 20 de ani recent transferat cred ca din Germania, de origine romana. Din pacate nu imi amintesc numele lui .. :( ... Aveti vreo idee cine e si ce e de capul lui ?

Daniel-Ionut29.09.2009 16:05

Ala in bluza albastra care se antrena in pauza cu copii d mingi? :hmmm:

LAndreyRo30.09.2009 16:17

Nu l-am vazut, ci doar am auzit de la comentatorul meciului despre el, " un jucator surpriza despre care nu se stie nimic..."