Salut, cum vi se pare aceasta statistica*?
Ultima victorie in Ghencea
2002 Steaua - Rapid 2 - 1
2007 Steaua - Dinamo 1 - 0
Ultima victorie in deplasare
2004 Dinamo - Steaua 0 - 1
2007 Rapid - Steaua 2 - 3
Ultima victorie la mai mult de un gol diferenta
1997 Steaua - Rapid 3 - 1
2003 Dinamo - Steaua 2 - 4
Ultima umilire la zero
1995 Steaua - Rapid 3 - 0
1998 Steaua - Dinamo 5 - 0
* vorbim de meciurile din campionat
Sursa: http://www.fotbalonline.net/rezultate_all_...eaua_rapid.html
http://www.fotbalonline.net/rezultate_all_...amo_steaua.html
Mie mi se pare ca nu stam prea bine, cum e posibil sa nu mai bati Rapid in Ghencea de 7 ani, iar pe Dinamo in Stefan cel Mare de 5 ani?
Si satisfactia suprema, umilirea adversarilor, nu am mai cunoscut-o din anii '90!
E o "durere" a mea careia nu ii gasesc alinare, nici daca am bate Barca' cu 3-0 nu ar fi acelasi lucru.
