24.09.2009 10:17
salut! eu vreau sa merg la Istanbul la meci, tocmai mi-am cumparat bilet de avion de la Tarom, dar nu stiu cum as putea intra in posesia biletului la stadion. Aveti idee daca se pun in vanzare la casele din Ghencea sau la putem cumpara de la Sukru Saracoglu? in acest sens trebuie sa stim unde va fi pozitionata galeria noastra. Sucees si forza Steaua!!!
