Am cautat pe net in seara aceasta, dupa ce am citit o conversatie dintre 2 utilizatori aici pe forum despre niste stickere.
Am auzit de tot felul de programe si tot felul de chestii.
As vrea si eu sa stiu, cum poti face stickere acasa (daca poti) ce iti trebuie, cu ce program sa lucrezi (ceva usor pentru incepatori), ce fel de imprimanta (eu am un hp F2180) si alte detalii daca mai e nevoie.
Multumesc anticipat ![]()









