22.09.2009 09:51
vreau si eu sa cunosc suporteri stelisti pt intalniri , vizionari meciuri , deplasari pt a sustine echipa ...pt cei interesati puteti lasa un id sau un PMĀ ![]()
vreau si eu sa cunosc suporteri stelisti pt intalniri , vizionari meciuri , deplasari pt a sustine echipa ...pt cei interesati puteti lasa un id sau un PMĀ ![]()