Propun sa incercam o campanie de sensibilizare a lui Hagi. Consider ca este singurul om capabil sa schimbe ceva si singurul care are forta, inconjurat si de alte personalitati cu forta, sa preia Steaua.
El este stelist pana in maduva oaselor dupa cum a declarat-o de nenumarate ori.
Am putea incepe prin o campanie pe internet cu mailuri si adrese. aceasta daca sunteti si voi de acord, fireste.
