FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Protest Impotriva Ciobanului In Spania!

zeno_spp21.09.2009 20:50

Sper sa fie suporteri stelisti "aici" in Spania,si sa protestam in numar cat mai mare impotriva ciobanului,in Madrid sau Alicante,chiar si Valencia,pentru ca sunt Foarte multi Romani in acea zona!

Cine doreste este asteptat sa posteze aici si sa ma contacteze prin PM daca este indradevar interesat!

 

Trebuie sa facem o cerere la primaria orasului in care vrem sa facem protestul (aici nu il putem face neofocial) si cei de la primarie ne vor spune,unde ,cand,si cum!

Sper din tot sufletul sa ia amploare aceasta ideie,si spun asta pentru ca vorbesc in numele multor stelisti care locuiesc in Spania!

 

Sper ca nu sunt singurul care se gandeste la asa ceva! daca suntem 50-100 ar fii de ajuns sa facem galagie in PLAZA DE ESPA?A!

 

Forza Steaua!

MoWeed21.09.2009 20:58

Daca, totusi, nu gasesti destui oameni dispusi sa vina la un miting sau nu obtii aprobarile, poti macar sa scrii un mesaj impotriva lui Becali pe care, apoi, sa-l urci aici pe site