FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Referendum

lozzy21.09.2009 19:29

Trimite mesaje pe B1-TV ca zice oierul ca pleaca daca se strang 51%

URGENT!!!

fredysteaua21.09.2009 20:00

hai cat mai multi

ninutza21.09.2009 20:07

54% DA

45% NU

lozzy21.09.2009 20:09

52-48 hai sa votam ca nu reusim sa demonstram nimic!!!!

zeno_spp21.09.2009 20:12

Hai frate ca e vrajeala,cine vota pro fecali? nu pot sa cred ca stelistii vor raul echipei!

 

E facatura,si chiar daca vor fii 70-30 % el va spune ca ramane pt aia 30% ce draq!

 

Ma uitam cum citeste,deci silabiseste cuvintele,nici sa citeasca nu stie,WTF!!!

 

Dumnezeu masii,

john_8621.09.2009 20:40

Am trimis, dar oricum aia pot sa scrie ce procente vor ei acolo si chiar daca ar fi pe bune, ar putea sa trimita oamenii lui fecali non-stop mesaje. Probabil acum sunt cu degetele umflate pe telefoane si se mira cum de e atat de echilibrata situatia si cum reusesc sa trimita stelistii acelasi nr de mesaje cu "da" intr-un timp atat de scurt.

zeno_spp21.09.2009 20:54

deci e pe fata,nu are cum sa fie stelisti pro fecali,john are dreptate,astia pun ce procente vor ei! si asa ne fac pe noi de bani sa trimitem mesaje in masa!