Trimite mesaje pe B1-TV ca zice oierul ca pleaca daca se strang 51%
URGENT!!!
Trimite mesaje pe B1-TV ca zice oierul ca pleaca daca se strang 51%
URGENT!!!
hai cat mai multi
54% DA
45% NU
52-48 hai sa votam ca nu reusim sa demonstram nimic!!!!
Hai frate ca e vrajeala,cine vota pro fecali? nu pot sa cred ca stelistii vor raul echipei!
E facatura,si chiar daca vor fii 70-30 % el va spune ca ramane pt aia 30% ce draq!
Ma uitam cum citeste,deci silabiseste cuvintele,nici sa citeasca nu stie,WTF!!!
Dumnezeu masii,
Am trimis, dar oricum aia pot sa scrie ce procente vor ei acolo si chiar daca ar fi pe bune, ar putea sa trimita oamenii lui fecali non-stop mesaje. Probabil acum sunt cu degetele umflate pe telefoane si se mira cum de e atat de echilibrata situatia si cum reusesc sa trimita stelistii acelasi nr de mesaje cu "da" intr-un timp atat de scurt.
deci e pe fata,nu are cum sa fie stelisti pro fecali,john are dreptate,astia pun ce procente vor ei! si asa ne fac pe noi de bani sa trimitem mesaje in masa!