FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Probleme cu ora

nick200531.10.2005 13:27

Buna-ziua, adminilor!

 

In primul rand felicitari pentru structura si informatiile prezente in site.

 

As avea insa o problema de ridicat: ori de cate ori ma loghez, toate mesajele au data inapoi cam cu 5 ore. Desigur ca nu-i o eroare care sa ridice mari dificultati in navigarea site-ului, dar oricum pare destul de ciudata si poate nu foarte greu de remediat. In plus nu stiu daca v-ati adaptat la ora de iarna.

 

Numai bine :D