31.10.2005 13:27
Buna-ziua, adminilor!
In primul rand felicitari pentru structura si informatiile prezente in site.
As avea insa o problema de ridicat: ori de cate ori ma loghez, toate mesajele au data inapoi cam cu 5 ore. Desigur ca nu-i o eroare care sa ridice mari dificultati in navigarea site-ului, dar oricum pare destul de ciudata si poate nu foarte greu de remediat. In plus nu stiu daca v-ati adaptat la ora de iarna.
Numai bine ![]()
