FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Csm Râmnicu Sãrat - Steaua Il 0-0

Ronnie19.09.2009 12:23

Steaua II va juca in deplasare, la CSM, cu una din cele mai slabe echipe din Liga, duminica, de la ora 13:00, in direct pe Sport.Ro.

Maye20.09.2009 10:28

Doamne ce conditii sunt in Liga a 2a...incredibil!