19.09.2009 12:23
Steaua II va juca in deplasare, la CSM, cu una din cele mai slabe echipe din Liga, duminica, de la ora 13:00, in direct pe Sport.Ro.
Steaua II va juca in deplasare, la CSM, cu una din cele mai slabe echipe din Liga, duminica, de la ora 13:00, in direct pe Sport.Ro.
Doamne ce conditii sunt in Liga a 2a...incredibil!