FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

BECALI ZICE CA FACE EL O NOUA "STEAUA"!!!!!!!

Bisquit31.10.2005 11:36

Gigi Becali a cesionat marca Steaua

Patronul din Ghencea a inregistrat ieri la Administrația Finanțelor Publice din Sectorul 6 cererea prin care cesionează marca Steaua vechii societăți de la care a preluat-o, AFC Steaua, deținută de Viorel Păunescu. "Bodu a zis că face 100 de milioane de euro. Să o vîndă și să-și recupereze toate datoriile. Nu mă mai interesează tradiția, palmaresul, obiectivele și vechea emblemă pentru că voi face o altă Steaua, creștină care va avea ca emblemă o stea cu 8 colțuri", a explicat astăzi Gigi Becali intr-o conferință de presă.

 

sursa gsp!!!

 

 

 

Scuzati-mi expresia............ Bagami-si................in toata familia................si toata soarta ta de cioban!!!!!!!

Bogdan4Steaua31.10.2005 11:40

Acum am vazut si la Realitatea TV. E o nebunie curata.