FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Propunere

Neeo_200518.09.2009 17:29

nu stiu cum e pentru voi dar pentru mine e super aiurea sa vad un meci fara spectatori.

Seamana cu un meci in curtea scolii sau cu unul de antrenament.Vorba unui comentator:"daca ai auzul bun se poate auzii si cum sparg seminte"

Inteleg ca nu au voie suporteri pe stadion dar oare si coloana sonora e interzisa?

Macar imnurile Stelei sau, nu stiu, niste suporteri inregistrati cantand, scandand, orice.......numai zgomot sa fie ca sa semene a meci de fotbal.

Ceva pe calculator, nu stiu, orice.Chiar daca in tribuna nu ar fi spectatori s-ar simtii ceva.

yokozuna18.09.2009 18:00

problema este conducerea !

nu lipsa suporterilor....sau a zgomotului,cum vrei tu sa ii spui

 

 

Joga Bonito18.09.2009 18:14

Si propunerea care e?

1on18.09.2009 18:36

Ãsta-i un site al suporterilor. Oricine poate scrie ce vrea clubului la adresa c***@***.

The Game18.09.2009 18:46

In loc sa va doara de faptul ca jigodia aia de fecali isi bate joc de echipa noastra,pe voi va doare ca nu se aude nimic la meciurile fara spectatori??

Alexander18.09.2009 19:42

Nu cred ca este permis sa bagi coloana sonora in timpul meciului.

Fan FC Steaua18.09.2009 19:54

Vrea sa se simta ca-n fifa 200x .. ce treaba are el cu realitatea?