nu stiu cum e pentru voi dar pentru mine e super aiurea sa vad un meci fara spectatori.
Seamana cu un meci in curtea scolii sau cu unul de antrenament.Vorba unui comentator:"daca ai auzul bun se poate auzii si cum sparg seminte"
Inteleg ca nu au voie suporteri pe stadion dar oare si coloana sonora e interzisa?
Macar imnurile Stelei sau, nu stiu, niste suporteri inregistrati cantand, scandand, orice.......numai zgomot sa fie ca sa semene a meci de fotbal.
Ceva pe calculator, nu stiu, orice.Chiar daca in tribuna nu ar fi spectatori s-ar simtii ceva.
