17.09.2009 07:53
Salut,
Zilele astea am deschis dupa lungi asteptari, un blog cu stiri din/despre muzica electronica.Momentan mai sunt de adaugat cateva subforum-uri la forum.La site am nevoie de un alt banner plus un logo.In curand le voi face si sper sa arate mult mai bine.
Ce parere aveti ?
Site-ul este la adresa : http://www.musicaddict.ro iar forum-ul http://forum.musicaddict.ro/ .
