FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua Il - Delta Tulcea 2-1 (0-1)

Ronnie08.09.2009 17:53

Sambata, ora 13:00, Steaua II va intalni pe Delta Tulcea. Meciul va fi transmis in direct de SportRo.

Daniel-Ionut08.09.2009 18:09

Terenul 5 banuiesc :hmmm:

Golgheteru112.09.2009 08:01
Terenul 5 banuiesc :hmmm:

 

 

Nu stiu mie ce-mi place la Steaua II :hmmm: ,aaa..da jucatorii tineri...buni pentru varsta lor cand vor ajunge la prima echipa a Stelei sa spere sa numai fie Berbecali acolo...de nu va fi vai de viitorul lor,acum,Becali il strica si pe Tanase...Imi amintesc cea zis Berbecali si sper sa fie adevarat:"La sfarsitul anului poate ma voi retrage din fotbal,voi vedea cum imi este bine mie si familiei si voi judeca."Este doar pe interes [bani] si uita de trecutul Stelei si de suporterii care incurajeaza viitorul echipei!

 

fular-campionii Ps.Daniel:stai pe langa terenurile de antrenament ale Stelei?

Maye12.09.2009 09:54
Sambata, ora 13:00, Steaua II va intalni pe Delta Tulcea. Meciul va fi transmis in direct de SportRo.

Duminca , ora 13.

Daniel-Ionut12.09.2009 12:43
fular-campionii Ps.Daniel:stai pe langa terenurile de antrenament ale Stelei?

 

Nu, dar stau in Rahova si ajung in 10 minute la stadion :P

cristy.steaua2113.09.2009 11:45

al 2-lea meci de genu 1pauza/2 final... dupa cel din cupa...

 

 

oricum... victorie mare :steag_sah_mic: in fata celor de la delta tulcea

MoWeed13.09.2009 11:52

A dat Naomi un gol frumos

Daniel-Ionut13.09.2009 12:04

Bun meci ;)

Daca se concentra mai mult si Batfoi era mai mare diferenta de scor...

Catalyn0713.09.2009 13:12

Steaua II sta mai bine in clasament decat echipa mare :D