Sambata, ora 13:00, Steaua II va intalni pe Delta Tulcea. Meciul va fi transmis in direct de SportRo.
Sambata, ora 13:00, Steaua II va intalni pe Delta Tulcea. Meciul va fi transmis in direct de SportRo.
Terenul 5 banuiesc ![]()
Terenul 5 banuiesc![]()
Nu stiu mie ce-mi place la Steaua II
,aaa..da jucatorii tineri...buni pentru varsta lor cand vor ajunge la prima echipa a Stelei sa spere sa numai fie Berbecali acolo...de nu va fi vai de viitorul lor,acum,Becali il strica si pe Tanase...Imi amintesc cea zis Berbecali si sper sa fie adevarat:"La sfarsitul anului poate ma voi retrage din fotbal,voi vedea cum imi este bine mie si familiei si voi judeca."Este doar pe interes [bani] si uita de trecutul Stelei si de suporterii care incurajeaza viitorul echipei!
Ps.Daniel:stai pe langa terenurile de antrenament ale Stelei?
Sambata, ora 13:00, Steaua II va intalni pe Delta Tulcea. Meciul va fi transmis in direct de SportRo.
Duminca , ora 13.
Ps.Daniel:stai pe langa terenurile de antrenament ale Stelei?
Nu, dar stau in Rahova si ajung in 10 minute la stadion ![]()
al 2-lea meci de genu 1pauza/2 final... dupa cel din cupa...
oricum... victorie mare
in fata celor de la delta tulcea
A dat Naomi un gol frumos
Bun meci ![]()
Daca se concentra mai mult si Batfoi era mai mare diferenta de scor...
Steaua II sta mai bine in clasament decat echipa mare ![]()