FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce Parere Aveti?

GEP08.09.2009 15:02

 

Ce parere aveti despre aceasta melodie? :ce_oameni:

 

astept raspuns...

Adrian08.09.2009 15:13

Buna melodie, imi place foarte mult.

Pot sa zic ca e chiar favorita mea.