Ideie foarte buna! Nu sa nu mai inchirieze stadionul ci sa vina sa isi ia clubul inapoi.Dar este foarte probabil ca Becali sa fi cumparat deja fuctionari din cadrul armatei.
Credeti ca a existat doar o valiza la Cluj?
Valize au existat la televiziuni,OTV.Pro TV,B1 TV,SPORT.RO proprietari media,reporteri,ziare ,ziaristi.
Dovada o gasiti in ziare. Exemplu- De ce credeti ca postul de televiziune OTV sufera de asa dragoste dupa Becali? Cind Becali a fost arestat pe toate posturile sa facut lobii pro Becali.
Cind Becali a fost la emisiunea Happy Hour am zis ca a deranjat multa lume si nici nu as fi mirat daca va fi arestat dupa emisiune. A doua zi au devenit cuvinte profetice!
Chiar el a recunoscut ca a corupt lideri de galerie.
Cit despre AISS cred ca este doar praf in ochi.Nu a demonstrat nimic cu adevarat pina acum.
Probabil si la astia sa dus cu bani in buzunar?