FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gigi Dinamovist

Virgil01.09.2009 06:18

 

Fara cuvinte. Poate adaugati voi cateva impresii.

 

gigidinamovistvh3.th.jpg

Joga Bonito01.09.2009 08:09

Parca suntem la OTV si Diaconescu da tonul: "Cum comentati?"

 

Mai da'l in pulamea de puscarias, ce naiba il bagam in seama cu fiecare ocazie?

Virgil01.09.2009 08:19

Cine pluseaza?

Maye01.09.2009 08:55

As vrea sa fie antrax pe mingea aia.

Daniel-Ionut01.09.2009 09:56

Cam tarziu ai descoperit poza asta :)

Azzido01.09.2009 10:00

Senzational, incredibil, ireal. Ramaneti pe 0tv! Discutia continua dupa pauza

David01.09.2009 16:06

Unde ii poll-ul din dreapta??

 

Credeti ca Gigi e cel mai infect nerod prostanac din Romania? 0%-nu 834577628492766342740273%-da

Kellerman01.09.2009 17:32

photoshoped ieftin

1uLy4Nn01.09.2009 19:38

ii sta bine :>

Vlad Bogdan03.09.2009 10:08

Credeti ca jj e cioban ?

0% NU , 101% DA

 

Ramaneti cu noi , garsoniera 0tv pentru mai multe detalii direct pe partea economica cu ilustrul jj

David03.09.2009 17:32

Alo,domnu Dan?Sunt in direct?Baiii hahalerelor.Io daca ma bagam la Dinamo nu jucam bai zdrentzelor,io pac-pac eram,de fapt is actionar-finantator iubitor al lui ala bah,Stefan cel Mare ala,de isi zice voievod.

MIREL6RADOI10.09.2009 10:50

Ciobanul chiar e fan javre...a recunoscut public.

vLaD8822.09.2009 06:27

Du-te si LASA-NE Gigi CA ESTI PRAF LA FOTBAL, Hagi BACK CA INVSTITOR!!!!!!!!!!