Fara cuvinte. Poate adaugati voi cateva impresii.

Fara cuvinte. Poate adaugati voi cateva impresii.

Parca suntem la OTV si Diaconescu da tonul: "Cum comentati?"
Mai da'l in pulamea de puscarias, ce naiba il bagam in seama cu fiecare ocazie?
Cine pluseaza?
As vrea sa fie antrax pe mingea aia.
Cam tarziu ai descoperit poza asta ![]()
Senzational, incredibil, ireal. Ramaneti pe 0tv! Discutia continua dupa pauza
Unde ii poll-ul din dreapta??
Credeti ca Gigi e cel mai infect nerod prostanac din Romania? 0%-nu 834577628492766342740273%-da
photoshoped ieftin
ii sta bine :>
Credeti ca jj e cioban ?
0% NU , 101% DA
Ramaneti cu noi , garsoniera 0tv pentru mai multe detalii direct pe partea economica cu ilustrul jj
Alo,domnu Dan?Sunt in direct?Baiii hahalerelor.Io daca ma bagam la Dinamo nu jucam bai zdrentzelor,io pac-pac eram,de fapt is actionar-finantator iubitor al lui ala bah,Stefan cel Mare ala,de isi zice voievod.
Ciobanul chiar e fan javre...a recunoscut public.
Du-te si LASA-NE Gigi CA ESTI PRAF LA FOTBAL, Hagi BACK CA INVSTITOR!!!!!!!!!!