FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua II - Cs Otopeni 1-2 (1-0)

Ronnie01.09.2009 06:00

Steaua va intalnit pe CS Otopeni in faza a V-a a Cupei Romaniei. Dupã aceastã fazã vor intra în competiție și formațiile din primul eșalon.

Daniel-Ionut01.09.2009 16:02

Deci meciul se va disputa in Ghencea nu? :hmmm:

Virgil02.09.2009 08:20

Meci greu, desi nici Otopeniul nu mai e echipa de anul trecut. Greu de spus cine va castiga. Sper ca Steaua II sa fie intarita cu cativa jucatori de la a I-a si sa transeze meciul in favoarea ei.

 

FORZA Steaua II!

narcis_n08.09.2009 07:04

Stiti cumva unde se joaca meciul? In complexul Ghencea, dar pe terenul central sau pe unul de antrenament?

Forza Steaua doi! :steag_sah_mic:

Daniel-Ionut08.09.2009 16:31
Stiti cumva unde se joaca meciul? In complexul Ghencea, dar pe terenul central sau pe unul de antrenament?

Forza Steaua doi! :steag_sah_mic:

 

16:30 pe terenul 5!

David09.09.2009 12:53

Au astia sanse?Ca daca te bazezi pe Dayro si Plesan e cam terminata treaba.

Dragoshel09.09.2009 14:33

1-1 este scorul in minutul 50

Daniel-Ionut09.09.2009 17:27

2-1... pacat...

Vlad Bogdan10.09.2009 10:15

doar mi se pare mie sau Dayro mai misca ceva ? :-?

Daniel-Ionut10.09.2009 11:08
doar mi se pare mie sau Dayro mai misca ceva ? :-?

 

Misca, misca...

David10.09.2009 12:08

Da.Cu CS Otopeni.Si Neaga a dat gol spectaculos la echipa secunda si repede-repede l-au adus la prima echipa.