Steaua va intalnit pe CS Otopeni in faza a V-a a Cupei Romaniei. Dupã aceastã fazã vor intra în competiție și formațiile din primul eșalon.
Steaua va intalnit pe CS Otopeni in faza a V-a a Cupei Romaniei. Dupã aceastã fazã vor intra în competiție și formațiile din primul eșalon.
Deci meciul se va disputa in Ghencea nu? ![]()
Meci greu, desi nici Otopeniul nu mai e echipa de anul trecut. Greu de spus cine va castiga. Sper ca Steaua II sa fie intarita cu cativa jucatori de la a I-a si sa transeze meciul in favoarea ei.
FORZA Steaua II!
Stiti cumva unde se joaca meciul? In complexul Ghencea, dar pe terenul central sau pe unul de antrenament?
Forza Steaua doi! ![]()
Stiti cumva unde se joaca meciul? In complexul Ghencea, dar pe terenul central sau pe unul de antrenament?Forza Steaua doi!
16:30 pe terenul 5!
Au astia sanse?Ca daca te bazezi pe Dayro si Plesan e cam terminata treaba.
1-1 este scorul in minutul 50
2-1... pacat...
doar mi se pare mie sau Dayro mai misca ceva ? :-?
doar mi se pare mie sau Dayro mai misca ceva ? :-?
Misca, misca...
Da.Cu CS Otopeni.Si Neaga a dat gol spectaculos la echipa secunda si repede-repede l-au adus la prima echipa.