FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua Bucuresti - Fenerbahçe

«1234»
Stanici15.09.2009 11:32

Greselile de scris sunt de inteles. In schimb, e de apreicat felul in care gandesti.

bodrumdan_barkahan16.09.2009 07:47
Volkan ãla am impresia cã are ceva probleme la cap. Am vãzut un meci de cupa Galata-Fener, în care l-a luat la bãtaie pe unul în timpul meciului și nu vroia sã-i dea drumul nici când s-au adunat toți jucãtorii și arbitrii în jurul lui. Plus ce-a fãcut la EURO.

sa batut cu lincoln...

 

Volkan ãla am impresia cã are ceva probleme la cap. Am vãzut un meci de cupa Galata-Fener, în care l-a luat la bãtaie pe unul în timpul meciului și nu vroia sã-i dea drumul nici când s-au adunat toți jucãtorii și arbitrii în jurul lui. Plus ce-a fãcut la EURO.

sa batut cu lincoln.....

bodrumdan_barkahan16.09.2009 07:52
ma baieti lasati pe historie la o parte hai sa vorbim de fotbal,eu zic ca sa fie greu pentru Fener la Bucuresti,dar trebiue sa castiga,noi tot stim ca cat sta Jiji la staeu nu ajungenti nicaeri,imi placeam chiar foarte mult steau chiar si acuma dar nu am sa uit ce a facut ciobanul la Hagi si la Lacatus,Hagi cea mai cunoscut Roman afara si simbolullui sportul Romanesc, nu are voie ciobanul sa jigneasca pe el, nici pe Lacatus.

 

Fener nu chiar in forma dar pana la meci sa fie gata

 

Volkan: titular la echipa la nationala si cel mai bun portar din tara

 

gokhan:cel mai iubit fotbalist la lot,iese foarte mult la atac, cel mai bun right beck din Turcia ,titular echipa nationala

 

lugano:capitanul de la nationala uruguai

 

bilica:il stiti dela u-Cluj,sincer mie nu im place dar joaca bine

 

roberta Carlos:nu trebiue sa zic nimic ,dar totusi are varsta

 

mijloc

 

mehmet topuz:cel mai scump transferul de vara Fener a platit 9 milione de euro pentru el incet incet intra si el

 

emre:poate cel mai in forma jucator din lot

 

Cristian:un DMC clasic, stie fotbalu

 

andre santos:joaca direct la echiba nationala braziliei,aveti grija de el ,e foarte peruculos

 

atac

 

alex de souza:un numar de 10 classic,are un talent extra ordinar ,are 49 selectii la brezilia,poate sa invinge singur o echipa daca vrea

 

guiza:e u futbolist bun dar rateaza mult,daca prinde o zi proasta rateaza chiar 10 pe meci :)

 

scuze pentru greseli totusi sunt strain,am incercat sa scriu Romaneste cat mai pot,salutare din istanbul :beer2:

gökhan nu este cel mai iubit fotbalist la lot.

mehmet topuz este scump.dar la care meci a jucat???

alex care meci din cupele europene a castigat singur?

lugano:daca cu arbitrii din europa face lafel ca ın tara nu oate sa joace nici un meci.

dos santos:cel mai periculos.....

 

fenercluj eu cred ca o sa iesiti lider din grupa asta.dar ar fii rusine sa pierdeti puncte la grupa asta...

MoWeed16.09.2009 07:59
fenercluj eu cred ca o sa iesiti lider din grupa asta.dar ar fii rusine sa pierdeti puncte la grupa asta...

Si pentru voi era o rusine sa nu va calificati in CL anul trecut.

O sa fie foarte greu, Fenerbahce e favorita clar, dar nu uita ca Steaua s-a autodepasit in multe meciuri cu adversari mai tari din ultimii 4-5 ani

bodrumdan_barkahan16.09.2009 19:37
Si pentru voi era o rusine sa nu va calificati in CL anul trecut.

O sa fie foarte greu, Fenerbahce e favorita clar, dar nu uita ca Steaua s-a autodepasit in multe meciuri cu adversari mai tari din ultimii 4-5 ani

asta e ce sa facem..neati batut bravo.v-am felicitat si atunci.dar la grupa asta sincer parerea mea este ca fener primul loc , twente 2 si Steaua 3.dar puncte foarte aproapte 1-2 maxim sau averaj.miasi dorii sa iesiti impreuna cu fener.ca una e o echipa din tara mea si alta e echipa din tara care am copilarit si am trait.bafta mare...o sa tin pumnii pentru voi.

fenercluj16.09.2009 20:49
gökhan nu este cel mai iubit fotbalist la lot.

mehmet topuz este scump.dar la care meci a jucat???

alex care meci din cupele europene a castigat singur?

lugano:daca cu arbitrii din europa face lafel ca ın tara nu oate sa joace nici un meci.

dos santos:cel mai periculos.....

 

fenercluj eu cred ca o sa iesiti lider din grupa asta.dar ar fii rusine sa pierdeti puncte la grupa asta...

frate lasa sa alegem noi cine cel mai iubit futbolist la Fenerbahce,tu nu ai de unde sa stii ;)

 

alex afost liderul la pas decisiv la Liga Campionilor 2008 cred ca ai uitat,

 

topuz ultimul meci dela campionat a jucat la primul 11 si a jucat chiar bine

 

lugano e lugano ,nu a vazut nici o cartonas rosu la europa

 

eu zic luam 9 puncte la istanbul

 

si 5 la deplasare

redsteaua18.09.2009 06:50

you will get 9 points home.. ohh wait you just lost with twente ..

bodrumdan_barkahan21.09.2009 13:57
frate lasa sa alegem noi cine cel mai iubit futbolist la Fenerbahce,tu nu ai de unde sa stii ;)

 

alex afost liderul la pas decisiv la Liga Campionilor 2008 cred ca ai uitat,

 

topuz ultimul meci dela campionat a jucat la primul 11 si a jucat chiar bine

 

lugano e lugano ,nu a vazut nici o cartonas rosu la europa

 

eu zic luam 9 puncte la istanbul

 

si 5 la deplasare

ia zii ma tu esti turc sau roman? nu ma invata pe mine ce e in fotbalul turcesc.

la 2008 nu am uitat deloc.atunci jucau brazilienii ca era zico.inainte sa vina zico sau dupa ce a plecat zico.dece numai e liderul ??? sau dece numai joaca brazilienii ca atunci.sa ıti zic ceva tine vorbele mele ın minte bine.sfertul de finala in cl din 2008 o sa fie cel mai mare pas al vostru in cupele europene.nu o sa mai vedeti ın viata voastra asa o mare chestie ın cupele europene(lafel ca cupa turciei.ultimii fani fenerbahce care au vazut cupa turciei sunt barnie si fred...tuncay sanlı nu se nascuse ınca) asa ca lasama pe mine sa comentez despre echipe turcesti.tu vezi de treaba ta...

9 din 3 ati pierdut.sa vedem cele 6 care au ramas cele faceti...dereyi görmeden pacaları sıvamayın...

bodrumdan_barkahan23.09.2009 07:45
We are not galatasaray fans. They are stupid. We dont have to tell you about our atmosphere or the stadium as you are going to see it anyway.

'' they are stupid'' ???

bodrumdan_barkahan02.10.2009 19:47

moderatorii vedeti ca ma injura in limba mea proasta asta...crede ca tin cu fener???ia zii fato cu ce o sa faci chestia aia care ai zis??? vrei sa te imprumut???.dar fii atenta sa nu te intepe pe tine...

red&blue_boy20.10.2009 10:47

Hey,turkish people,Fenerbahce fans,our match is getting closer and you are so quiet!!!

lbj03.11.2009 22:23

Please share with all your friends from Turkey

«1234»