FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua II-fc Snagov 2-2 (0-0) 5-3 Dupa Penalty-uri

The Game24.08.2009 19:49

Steaua II va intalni miercuri,26 august,in faza a 4-a Cupa Romaniei Timisoreana,pe FC Snagov,de la ora 17:30.Meciul va fi transmis in direct de Sport.ro.

BAF-kimi24.08.2009 20:15

Pai si unde se joaca?

The Game24.08.2009 21:05

^Banuiesc ca pe terenul 5 de antrenament,unde s-a jucat si meciul cu Cetatea Suceava,dar avand in vedere ca astia de la club nu au facut niciun comunicat in privinta meciului si ca nici astia de la Sport.ro nu au anuntat nimic,inca nu stim unde se va juca,dar sper ca pana miercuri sa se lamureasca treaba pentru ca vreau sa fiu prezent la meci. :)

mircea_1025.08.2009 06:45

Miercuri 17.30

il da si pe Sport.ro

Daniel-Ionut25.08.2009 07:17
Miercuri 17.30

il da si pe Sport.ro

 

Asta stim...

Da' unde se joaca?

The Game25.08.2009 12:02

Se va juca pe terenul 5 de antrenament.Nu a emis clubul niciun comunicat,dar am aflat de la o sursa de incredere care lucreaza in Sport.ro.

Daniel-Ionut25.08.2009 15:04

Deci meciul va fi clar pe terenul 5!

Cine mai se duce la meci? :hmmm:

The Game25.08.2009 15:51
Deci meciul va fi clar pe terenul 5!

Cine mai se duce la meci? :hmmm:

 

Eu unul vin,special mi-am luat liber de la munca pentru meciul asta,e clar ca nu va fi la fel de multa lume ca la meciul cu Cetatea Suceava,avand in vedere ca e si miercuri(zi de lucru) si in general Cupa nu a atras multa lume catre stadioane,dar totusi sper sa fie lume cat de cat.

darkye25.08.2009 16:11

as veni si eu .....:)

Daniel-Ionut25.08.2009 16:23

Da' despre intrarea la meci stie cineva ceva?

The Game25.08.2009 16:34

Intrarea va fi gratis,cum banuiesc ca va fi la toate meciurile.

Daniel-Ionut25.08.2009 17:02

Ma enerveaza ca nu a pus un comunicat pe site... ce o fi atat de greu sa scrii 2 propozitii sa stie omu' unde ce cum...

 

Cred ca o sa vin si eu...

fredysteaua25.08.2009 17:21

cine poate sa vina sa o faca ... ar fii bine sa fim cat mai multi !o sa fiu prezent

The Game25.08.2009 17:27

Poate ne vedem cei care venim la meci de pe forum maine in fata stadionului,ce ziceti?

Daniel-Ionut25.08.2009 17:30
Poate ne vedem cei care venim la meci de pe forum maine in fata stadionului,ce ziceti?

 

Ar fi o idee :thumbsup:

Mai vorbim maine, ca oricum nu stiu unde e terenul 5 :blush:

Alinutzu194725.08.2009 20:53

Maine voi fi si eu prezent ! Daca nu ma insel ,terenul 5 e pe langa terenul de rugby :)

Daniel-Ionut26.08.2009 12:40

Deci... asa pustiu o sa fie la meci? :confused:

The Game26.08.2009 12:51

^E zi de lucru,nu multa lume a iesit de la munca la ora asta,deci clar ca va fi mai putina lume decat ca la meciul cu Cetatea Suceava,dar totusi am o speranta ca va veni lumea la stadion.

Daniel-Ionut26.08.2009 18:25

Ma... frumos meci pana la urma... Rusu praf, eu orbit de soare... :D

Bine ca s-a calificat echipa...

Poate ia Steaua 2 cupa :hooray:

Alinutzu194726.08.2009 19:20

Rusu a fost cel mai slab , fara discutie . In schimb , Filip a fost impecabil :)

 

Care a fost la meci , stie faza cu " cici " , mai ales cand il striga capitanul oaspetilor :))

The Game26.08.2009 20:14

"La munca campului,la munca campului",a strigat un nene din primul rand la fiecare atingere de balon al celor de la FC Snagov,omul a facut un show adevarat tot meciul,de asemenea o alta faza tare,striga unul la un fault al unui jucator al FC Snagov "Ba,futu-te-n cur",apoi vine replica unui pusti de vreo 12-13 ani "Si eu,si eu"... :))

 

 

Cat despre meci,am jucat slabut,din nou nu am stiut sa gestionam finalurile de meci si am fost egalati pe final,noroc ca ne-a scos din rahat Dayro Moreno,care a fost clar vedeta meciului,si din punct de vedere al reactiei fanilor,si din punct de vedere ca toate meciurile pe el l-au cautat.

Daniel-Ionut27.08.2009 07:11
Care a fost la meci , stie faza cu " cici " , mai ales cand il striga capitanul oaspetilor :))

 

Cici si mai era unu Pisi p final de meci :D

dayra27.08.2009 12:19

bunicel meciu` si destul de multi prezenti la meci...soarele ce ne-a mai stricat socotelile,ca batea fix din fata, asa ca am stat langa gard,undeva in spatele portii, in rest ok

pacat de egalarea prea rapida,in vreo 4 minute, cam dezorganizati baietii pe final de meci:(

rusu a incercat el cate ceva, dar nu i-a iesit nimic, in schimb mi-au placut albu si lazar

mi-a placut un nene de langa mine, care cand a intrat Dayro s-a bucurat atat de tare si a dat din maini incat si-a scapat punga cu seminte din mana:))

 

a zis cineva de faza cu "cici"...devenise obsedanta treaba:))