FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

[vand] Trening Nike Nou. Alb/bleumarin. Model Superb.

bodanelu23.08.2009 19:14

Vand trening nike nou.

Modelul este Nike Woven Warm - Up SP09

Culoare alb/bleumarin

Marimea XXL.

 

Am decat acest trening. L-am primit cadou si este mare pentru mine.

Are eticheta de la InterSport inca atasata etichetei.

Pretul de achizitie a fost 280 RON. Eu il vand cu 220 RON

 

Pentru mai multe poze va rog sa ma contactati.

 

Pret 220 RON

contact bodaneloo7[at]yahoo.com pe e-mail si messenger

0746677082 sau 0765516501

img_001.jpg

img_003.jpg

img_005.jpg

img_006.jpg

img_010.jpg