FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Salarii Jucatori

numarul23.08.2009 10:41

Salut!

Sunt researcher pentru Championship Manager 2010. In Romania suntem doar 2 researcheri asa ca volumul de munca e destul de mare si ma simt nevoit sa va cer ajutorul.

Puteti sa spuneti, din ce stiti voi, ce salarii au jucatorii:

Cezar Andrei Lungu

Ciprian Anton Tãtãrușanul

Róbinson Zapata Montano

Ifeanyi Emeghara

Eugen Cãtãlin Baciu

Sorin Ghionea

Pawe³ Golañski

Petre Marin

Emil Ducu Ninu

Ionuț Alin Rada

Miguel Angel Fazenda "Tininho"

Alexandru Tudose

Eric Cosmin Bicfalvy

Rafa³ Grzelak

Andrei Ionescu

Bãnel Nicolițã

Rãzvan Iulian Ochiroșii

Mihai Marian Onicaș

Ovidiu Petre

János József Székely

Cristian Tãnase

Juan Carlos Toja Vega

Krum Georgiev Bibishkov

Pantelis Kapetanos

Bogdan Sorin Stancu

Romeo Constantin Surdu

Daca am uitat jucatori sau stiti ce salarii au cei de la echipa 2 puteti sa ii treceti.

Multumesc mult.

Maye23.08.2009 10:50

Majoritatea au 120.000.

numarul23.08.2009 11:03

Stiu dar mai sunt care au alte salarii plus cei de la echipa secunda.

Cu cat sunt mai exacte salariile cu atat e mai realist jocul.

KERATOCONUS23.08.2009 11:47

Eugen Catalin Baciu are un salariu de 80.000 de euro pe an. De ceilalti componenti ai lotului, nu sunt 100% sigur, deci nu ma pronunt.

 

 

Maye23.08.2009 11:53

Daca e sa te iei dupa presa centrala , cam asa ar fi :

Tanase - 300.000

Kapetanos - 200.000

Ghionea - 180.00

Zapata - 160.00

Golanski - 160.000

Szeleky - 150.000

Tatarusanu - 150.00

Dayro - 60.000

 

Astea sunt in presa. :)

 

_yang23.08.2009 16:32

@numarul

 

Fara nici o caterinca, dar cred ca daca il suni pe cioban sigur iti zice...

grizzly23.08.2009 17:48

kapetanos are 250.000. toja are 220.000

Lari24.08.2009 07:44

Argaseala are 10.000 de euro pe luna.

 

:blink::huh:

 

Szekely are 12.500 pe luna.

 

Kapetanos are 240.000 pe an si este amenintat cu transferu' daca nu accepta micsorarea in perioada urmatoare.

 

Toja are 200.000 pe an si este amenintat cu transferu' daca nu accepta micsorarea in perioada urmatoare.

 

Tatarusanu are 150.000 pe an.

 

 

 

 

 

 

mircea_1024.08.2009 09:58

Onicas are 36000 pe an

ionescu 120000 pe an

Maye24.08.2009 21:02
Argaseala are 10.000 de euro pe luna.

Ce bine se plateste pupincurismul la palat.

Lari25.08.2009 07:05

Poza de mai jos e din prosport.

salarii.jpg

numarul28.08.2009 12:50

Stie cineva ce salariu au jucatorii tineri din primul lot (Tudose, Ninu, Lungu etc) ?

Lari28.08.2009 12:51

Cautam, cautam...

mircea_1028.08.2009 13:14

Ninu parca are 4000 pe luna deci 48000...asta am vazut in prosport la meciul cu Ujpest ca au facut o prezentare a jucatorilor tineri care urmau sa joace atunci...nu mai stiu 100% dar cred ca 4000 era...