FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dinamo Il - Steaua Il 1-2 (1-1)

Ronnie17.08.2009 19:56

Dinamo 2 - Steaua 2 va avea loc sâmbãtã searã la Mogoșoaia, de la orele 19.00, confruntare ce prefațeazã marele derby din etapa a V-a a Ligii I.

 

Meciul va fi transmis in direct de Sport.ro

 

 

ady_ultras17.08.2009 20:09

mergem ?

The Game17.08.2009 20:17

^Eu sunt disponibil sa fac un drum pana la Mogosoaia cu cativa prieteni care sunt din Sud,poate vine mai multa lume de pe forum si punem de o adunare in fata stadionului....

 

Niciodata tigan,niciodata oltean,niciodata caine,SA VA DAM LA TOTI MOOIE!

fredysteaua17.08.2009 21:53

daca se poate ma bag si eu :D

ady poate mergem cu bicicletele

 

 

MIREL6RADOI19.08.2009 08:22

Poate se lasa cu incidente...Ar fi un mic antrenament, inainte cu o saptamana de UNICUL MECI! :punk:

De ce meciul se joaca la Mogosoaia?Din ce stiu,acolo e centru de tineret si jr a FRF-ul.De ce militienii isi joaca meciurile pe terenul FRF-ului?

BAF-kimi20.08.2009 12:41

Ok, la dus am inteles ca avem cu ce sa mergem, dar la intors? Pana la ce ora merg maxi taxi-urile alea? :|

S.S.Lazio21.08.2009 10:52

sunt pana la 10,10 jumate maxi-taxi-urile ! :)

*Alecs*21.08.2009 11:16

Accesul spectatorilor la meciul dintre Dinamo 2 si Steaua 2, programat sambata, la ora 19.00, la Mogosoaia, se va face doar in baza invitatiilor nominale emise de clubul din Soseaua Stefan cel Mare.

 

Masura a fost luata in urma rapoartelor trimise catre FRF de Inspectoratul de Jandarmi Judetean Ilfov privind riscurile de producere a unor incidente, "avand in vedere capacitatea si specificul terenului I din incinta CNAF, cele 800 de locuri fiind situate intr-o singura tribuna, fara posibilitatea separarii eficiente a grupurilor de suporteri".

 

Pentru partida de la Mogosoaia, clubul din Ghencea va primi 35 de invitatii, cu obligatia de a fi distribuite pe baza de tabel nominal.

 

sport365

The Game21.08.2009 11:20

Inca un motiv pentru care FRF-ul in frunte cu Mircea Sandu sa ne suga plua....

steaua99forever21.08.2009 20:04

ce jegosi frate, FRF'ul pulii .

BAF-kimi21.08.2009 20:39

Sa-mi bag pl in Sandu si in drogata de fisa, la fel si in alea 35 de invitatii. :|

mircea_1022.08.2009 16:21

1-0 pentru Steaua.

ady_ultras22.08.2009 16:44

1-1 la pauza, autogol Simion, min 45

mircea_1022.08.2009 17:12

foarte bine au jucat fundasul central Ionut Mihai...cred ca s-ar descurca mult mai bine ca Baciu...de-asemenea pana acum s-a miscat bine si atacantul Butfoi(sper ca am scris bine)...

 

L.E. GOOOL Rusu din penalty...1-2

Daniel-Ionut22.08.2009 17:34

2-1! :rolleyes:

Catalyn0722.08.2009 17:49

foarte slab in unele momente Rada. Simion daca nu ar fi asa individualist ar fi un jucator foarte bun.

 

Tininho....vorba comentatorului, exista Steaua III ?

Maye22.08.2009 17:56

Suntem peste astia cu mult.

Stryker22.08.2009 20:23
foarte slab in unele momente Rada. Simion daca nu ar fi asa individualist ar fi un jucator foarte bun.

 

Tininho....vorba comentatorului, exista Steaua III ?

 

Pentru comentatorul ala as avea si eu o intrebare , exista sport.ro2 ?

Bine, nu o fi tininho asta vreo scula de jucator dar daca iei jucatori gratis , cu pretentii salariale mici, la peste 28 de ani si care mai sunt si in urma cu pregatirea fizica, e clar nu te poti astepta la ei sa faca minuni

_yang22.08.2009 20:27
Tininho....vorba comentatorului, exista Steaua III ?

 

Din cate spunea Argaseala acum vreo 2 saptamani, va exista. (asta ca fapt divers)

1uLy4Nn24.08.2009 17:29

am dominat tot meciul si am castigat meritat..Rada a facut un meci de exceptie