Dinamo 2 - Steaua 2 va avea loc sâmbãtã searã la Mogoșoaia, de la orele 19.00, confruntare ce prefațeazã marele derby din etapa a V-a a Ligii I.
Meciul va fi transmis in direct de Sport.ro
Dinamo 2 - Steaua 2 va avea loc sâmbãtã searã la Mogoșoaia, de la orele 19.00, confruntare ce prefațeazã marele derby din etapa a V-a a Ligii I.
Meciul va fi transmis in direct de Sport.ro
mergem ?
^Eu sunt disponibil sa fac un drum pana la Mogosoaia cu cativa prieteni care sunt din Sud,poate vine mai multa lume de pe forum si punem de o adunare in fata stadionului....
Niciodata tigan,niciodata oltean,niciodata caine,SA VA DAM LA TOTI MOOIE!
daca se poate ma bag si eu ![]()
ady poate mergem cu bicicletele
Poate se lasa cu incidente...Ar fi un mic antrenament, inainte cu o saptamana de UNICUL MECI! ![]()
De ce meciul se joaca la Mogosoaia?Din ce stiu,acolo e centru de tineret si jr a FRF-ul.De ce militienii isi joaca meciurile pe terenul FRF-ului?
Ok, la dus am inteles ca avem cu ce sa mergem, dar la intors? Pana la ce ora merg maxi taxi-urile alea? ![]()
sunt pana la 10,10 jumate maxi-taxi-urile ! ![]()
Accesul spectatorilor la meciul dintre Dinamo 2 si Steaua 2, programat sambata, la ora 19.00, la Mogosoaia, se va face doar in baza invitatiilor nominale emise de clubul din Soseaua Stefan cel Mare.
Masura a fost luata in urma rapoartelor trimise catre FRF de Inspectoratul de Jandarmi Judetean Ilfov privind riscurile de producere a unor incidente, "avand in vedere capacitatea si specificul terenului I din incinta CNAF, cele 800 de locuri fiind situate intr-o singura tribuna, fara posibilitatea separarii eficiente a grupurilor de suporteri".
Pentru partida de la Mogosoaia, clubul din Ghencea va primi 35 de invitatii, cu obligatia de a fi distribuite pe baza de tabel nominal.
sport365
Inca un motiv pentru care FRF-ul in frunte cu Mircea Sandu sa ne suga plua....
ce jegosi frate, FRF'ul pulii .
Sa-mi bag pl in Sandu si in drogata de fisa, la fel si in alea 35 de invitatii. ![]()
1-0 pentru Steaua.
1-1 la pauza, autogol Simion, min 45
foarte bine au jucat fundasul central Ionut Mihai...cred ca s-ar descurca mult mai bine ca Baciu...de-asemenea pana acum s-a miscat bine si atacantul Butfoi(sper ca am scris bine)...
L.E. GOOOL Rusu din penalty...1-2
2-1! ![]()
foarte slab in unele momente Rada. Simion daca nu ar fi asa individualist ar fi un jucator foarte bun.
Tininho....vorba comentatorului, exista Steaua III ?
Suntem peste astia cu mult.
foarte slab in unele momente Rada. Simion daca nu ar fi asa individualist ar fi un jucator foarte bun.
Tininho....vorba comentatorului, exista Steaua III ?
Pentru comentatorul ala as avea si eu o intrebare , exista sport.ro2 ?
Bine, nu o fi tininho asta vreo scula de jucator dar daca iei jucatori gratis , cu pretentii salariale mici, la peste 28 de ani si care mai sunt si in urma cu pregatirea fizica, e clar nu te poti astepta la ei sa faca minuni
Tininho....vorba comentatorului, exista Steaua III ?
Din cate spunea Argaseala acum vreo 2 saptamani, va exista. (asta ca fapt divers)
am dominat tot meciul si am castigat meritat..Rada a facut un meci de exceptie