Primul meci din istoria echipei Steaua 2 in Liga a doua este astazi, incepand cu orele 11.
Meciul va fi transmis in direct pe Sport.ro.
Din cate stiu, Suceava este cea mai slaba echipa din serie.
Primul meci din istoria echipei Steaua 2 in Liga a doua este astazi, incepand cu orele 11.
Meciul va fi transmis in direct pe Sport.ro.
Din cate stiu, Suceava este cea mai slaba echipa din serie.
1-0 la pauza pentru stelisti.
Atata timp cat e Leo Strizu la echipa aia, normal ca nu joaca nimic.
1-1 final.
mi-a placut unpic de fundasul central ionut Mihai parca asa cu paru cret si mai pletos ...
se sacrifica enorm pt echipa mai ales daca situatia o cere...stie cineva cati ani are?
21 de ani si are numarul 4 pe tricou.
da e singurul care mi-a placut si mie , spre final n-au mai alergat deloc !!!
Sunt tinerei si uneori dau impresia de delasare.
Nu am apucat sa vad tot meciul, insa din ce am urmarit, Filip e peste Tininho. Mozambicanul dadea inapoi toate pasele pe care le primea.
De ce nu a jucat Rusu? E accidentat sau e in lot pentru meciul cu Urziceni?
L-o lua cu Unirea in lot, alta explicatie logica nu e
Eu stiu ca inca e accidentat.Dar vedem maine daca este pe foaie sau nu.
Am fost la meci,contrar asteptarilor mele mini-tribuna a fost aproape plina,ceea ce este bine,sper sa fie la fel de multa lume si la meciurile urmatoare.Cat despre joc,a fost unul destul de slabut,sarac in ocazii de gol,imi pare rau ca in loc sa stam in atac in ultimele minute ne-am aparat si de-aici a venit si golul moldovenilor,poate daca era abordat altfel finalul de meci castigam.
Oricum,NEAPARAT trebuie sa batem spurcatii in etapa urmatoare,mai ales ca in prima etapa au pierdut la Tricoloul Breaza cu 1-0.
Amini-tribuna a fost aproape plina,ceea ce este bine
inseamna ca din etapa viitoare intrarea nu va mai fi gratuita ![]()
" Dinamo II - Steaua II, se joacã în nocturnã!
Vineri, sâmbãtã și duminicã Liga a II- a se vede la TV. Sport.ro transmite patru partide interesante, dintre care douã vor fi în nocturnã.
Cel mai tare meci va avea loc sâmbãtã searã la Mogoșoaia, de la orele 19.00, între echipe secunde ale marilor rivale Dinamo și Steaua, confruntare ce prefațeazã marele derby din etapa a V-a a Ligii I."