FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua Il - Cetatea Suceava 1-1 (1-0)

Ronnie15.08.2009 07:40

Primul meci din istoria echipei Steaua 2 in Liga a doua este astazi, incepand cu orele 11.

 

Meciul va fi transmis in direct pe Sport.ro.

 

Din cate stiu, Suceava este cea mai slaba echipa din serie.

Dragoshel15.08.2009 08:48

1-0 la pauza pentru stelisti.

Catalyn0715.08.2009 09:47

Atata timp cat e Leo Strizu la echipa aia, normal ca nu joaca nimic.

Maye15.08.2009 09:54

1-1 final.

fredysteaua15.08.2009 09:57

mi-a placut unpic de fundasul central ionut Mihai parca asa cu paru cret si mai pletos ...

se sacrifica enorm pt echipa mai ales daca situatia o cere...stie cineva cati ani are?

Dragoshel15.08.2009 09:59

21 de ani si are numarul 4 pe tricou.

 

da e singurul care mi-a placut si mie , spre final n-au mai alergat deloc !!!

Maye15.08.2009 10:34

Sunt tinerei si uneori dau impresia de delasare.

**alex**15.08.2009 11:29

Nu am apucat sa vad tot meciul, insa din ce am urmarit, Filip e peste Tininho. Mozambicanul dadea inapoi toate pasele pe care le primea.

De ce nu a jucat Rusu? E accidentat sau e in lot pentru meciul cu Urziceni?

MoWeed15.08.2009 14:02

L-o lua cu Unirea in lot, alta explicatie logica nu e

Maye15.08.2009 14:58

Eu stiu ca inca e accidentat.Dar vedem maine daca este pe foaie sau nu.

The Game16.08.2009 07:52

Am fost la meci,contrar asteptarilor mele mini-tribuna a fost aproape plina,ceea ce este bine,sper sa fie la fel de multa lume si la meciurile urmatoare.Cat despre joc,a fost unul destul de slabut,sarac in ocazii de gol,imi pare rau ca in loc sa stam in atac in ultimele minute ne-am aparat si de-aici a venit si golul moldovenilor,poate daca era abordat altfel finalul de meci castigam.

 

Oricum,NEAPARAT trebuie sa batem spurcatii in etapa urmatoare,mai ales ca in prima etapa au pierdut la Tricoloul Breaza cu 1-0.

mircea_1016.08.2009 08:34
Amini-tribuna a fost aproape plina,ceea ce este bine

 

inseamna ca din etapa viitoare intrarea nu va mai fi gratuita :whistle:

OMbun17.08.2009 14:45

" Dinamo II - Steaua II, se joacã în nocturnã!

 

Vineri, sâmbãtã și duminicã Liga a II- a se vede la TV. Sport.ro transmite patru partide interesante, dintre care douã vor fi în nocturnã.

 

Cel mai tare meci va avea loc sâmbãtã searã la Mogoșoaia, de la orele 19.00, între echipe secunde ale marilor rivale Dinamo și Steaua, confruntare ce prefațeazã marele derby din etapa a V-a a Ligii I."