12.08.2009 12:47
joaca cineva pe Blizz? azi mi-am inceput si eu primul caracter acolo, pana acum am jucat doar pe sv private.
joaca cineva pe Blizz? azi mi-am inceput si eu primul caracter acolo, pana acum am jucat doar pe sv private.
E scump si nu merita ,plus ca wow este un joc care produce dependenta ![]()