FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

World Of Warcraft

se7en12.08.2009 12:47

joaca cineva pe Blizz? azi mi-am inceput si eu primul caracter acolo, pana acum am jucat doar pe sv private.

Vlad Bogdan13.08.2009 17:47

E scump si nu merita ,plus ca wow este un joc care produce dependenta :P