Cu toate ca Becali este contestat de fani nu sa facut nimic impotriva patronului pe cale judecatoreasca.Cel putin de o sicana de proces , de unul simbolic nu sa auzit .
Bani pentru proces! nu cost mult " CCA. 1000 de lei noi, adica zece milioane!
La cine trebuie sa ne asteptam sa faca o contestatie?Administratie din cadrul armatei?
Daca veti intreba un general acesta va da din coate!De la o fosta glorie nici atit!
Ce se poate contesta in primul rind?
Calitatea de actionar majoritar al domnului Becali.Cea mai mare parte din palmaresul clubului.
Sa nu apara careva care sa spuna ca sau facut multe.Ca nu se poate...etc ,un pic de tupeu nu sa vazut.In afara de niste behaituri simbolice nu sa facut nimic.
