FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lot Steaua 2005-2006

charon54011.08.2009 17:34

imi poate spune cinevaa lotul Stelei din sezonul 2005-2006 ? imi aduc aminte de vremurile alea .. sunt ceva mai nostalgic .. !! :oleole:

Adrian11.08.2009 18:28

Daca nu ma insel am inceput asa:

 

12.Cernea

33.Hamutovski

13.Carlos*

 

3.Goian

5.Balan

15.Nesu

17.Baciu

18.P.Marin

20.Ogararu

24.Ghionea

 

2.Dumitru

6.Radoi

7.Oprita

11.Bostina

14.Cristocea*

16.Nicolita

20.Lovin

22.Paraschiv

30.Ochirosii*

 

9.Simion

10.Dica

19.Iacob

21.Cristea

25.Litu

27.Dinita

 

*Jucatorii cu Steluta au venit in perioada de pauza.

 

 

Daca am gresit sa ma corecteze cineva.

Maye11.08.2009 18:39

Eu stiu ca Dumitru a plecat chiar in vara aceea din 2005.

charon54011.08.2009 18:54

Martin Tudor plecase si el la Cluj ?

Adrian11.08.2009 19:06

Poate ma insel dar eu imi aduc aminte ca Dumitru era in lot in tur. Nu a jucat pentru ca pierduse locul de titular dupa accidentarea din iarna lui 2005, cu Zenga, si ca a plecat in iarna lui 2006. La fel ca Hamu. Imi aduc aminte ca era la un moment dat imprumutat. Nu mai tin minte poate prea bine.

 

In vara aia Martin Tudor si Dorinel au plecat la Cluj. Da.

RaMs3s11.08.2009 19:12

ce vremuri :rolleyes:

1on11.08.2009 19:27

Florentin Dumitru a plecat în iarnã. Dacã nu mã-nșel, a intrat pe teren la meciul cu Sampdoria.

adidwu11.08.2009 19:36
Florentin Dumitru a plecat în iarnã. Dacã nu mã-nșel, a intrat pe teren la meciul cu Sampdoria.

A intrat pe teren in min. 90.

Maye11.08.2009 20:06

Inseamna ca stau eu rau cu memoria.

Dar Tudor si Dorinel erau sigur plecati.