imi poate spune cinevaa lotul Stelei din sezonul 2005-2006 ? imi aduc aminte de vremurile alea .. sunt ceva mai nostalgic .. !! ![]()
imi poate spune cinevaa lotul Stelei din sezonul 2005-2006 ? imi aduc aminte de vremurile alea .. sunt ceva mai nostalgic .. !! ![]()
Daca nu ma insel am inceput asa:
12.Cernea
33.Hamutovski
13.Carlos*
3.Goian
5.Balan
15.Nesu
17.Baciu
18.P.Marin
20.Ogararu
24.Ghionea
2.Dumitru
6.Radoi
7.Oprita
11.Bostina
14.Cristocea*
16.Nicolita
20.Lovin
22.Paraschiv
30.Ochirosii*
9.Simion
10.Dica
19.Iacob
21.Cristea
25.Litu
27.Dinita
*Jucatorii cu Steluta au venit in perioada de pauza.
Daca am gresit sa ma corecteze cineva.
Eu stiu ca Dumitru a plecat chiar in vara aceea din 2005.
Martin Tudor plecase si el la Cluj ?
Poate ma insel dar eu imi aduc aminte ca Dumitru era in lot in tur. Nu a jucat pentru ca pierduse locul de titular dupa accidentarea din iarna lui 2005, cu Zenga, si ca a plecat in iarna lui 2006. La fel ca Hamu. Imi aduc aminte ca era la un moment dat imprumutat. Nu mai tin minte poate prea bine.
In vara aia Martin Tudor si Dorinel au plecat la Cluj. Da.
ce vremuri ![]()
Florentin Dumitru a plecat în iarnã. Dacã nu mã-nșel, a intrat pe teren la meciul cu Sampdoria.
Florentin Dumitru a plecat în iarnã. Dacã nu mã-nșel, a intrat pe teren la meciul cu Sampdoria.
A intrat pe teren in min. 90.
Inseamna ca stau eu rau cu memoria.
Dar Tudor si Dorinel erau sigur plecati.