FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Senzational ! Michael Jackson Nu A Murit!

«12»
absolutep0wer11.08.2009 11:17
Conform unor surse demne de incredere,Michael Jackson nu ar fi murit..si isi pregateste revenirea in ceea ce s-a dorit a fi cea mai mare farsa a tuturor timpurilor.Acum nu se stie care va fi reactia fanilor sai,de bucurie sau de dezamagire pentru ca si-a inscenat moartea.Totul ar fi facut cu acordul celor apropiati! As sa stiu parerea voastra!

mj.jpg

axl11.08.2009 11:18

Of Doamne.

MoWeed11.08.2009 11:22

Si Elvis traieste...

Maye11.08.2009 11:41

2 pac da la mumu acum.

Ronnie11.08.2009 11:56

Si putea sa jur ca topicul asta e deschis de Dan_20

Nyghty11.08.2009 12:33

Mda...ce-ar fi sa vorbeasca Jackson cu toti oamenii mai ,,importanti" si sa reinvie toti in aceeasi zi. Va dati seama ce-ar fi la 0tv??? Revenind la subiect,numai el poate sa stie daca mai traieste...Oricum,e dubios ca a murit fix inainte de concerte,dar in fine;multe coincidente pe lumea asta.

mircea_1011.08.2009 13:55

ce oameni...

razvan2811.08.2009 13:57

Aseara am fost la concertul lui Elvis si am vazut un interviu cu Marylin Monroe :))

1uLy4Nn11.08.2009 16:07

am mai citit undeva asta insa nu cred

Guardian11.08.2009 16:44

Daca e adevarat , multa agitatie dar a meritat :thumbsup:

Daniel-Ionut11.08.2009 17:10

Ar fi o "farsa" foarte sinistra...

cRiss4Steaua11.08.2009 17:47

trebuie sa fi prost sa crezi asta

Azzido11.08.2009 18:18

nu ar face asa ceva ;)

vlad11.08.2009 18:41

Totusi eu nici acum nu reusesc sa inteleg cum l-a transformat Domul Vigo pe "pane" Majer in soricar.......

Chiar exista inelul ala??????

 

....

 

Si Rumburak isi pregateste revenirea pe scena.

 

 

rezistenta_ultras11.08.2009 18:45

chiar traieste.m-a contactat azi sa ii cumpar bilet cu Urziceni...

michael,vino in peluza!

bodanelu11.08.2009 19:15

@rezistenta in care peluza?

**alex**11.08.2009 19:22

In aia cu multi copii :notangel:

Vlad Bogdan11.08.2009 19:35

nu stiu de ce dar tind sa cred ca ronnie are dreptate

bai evlaviosule te-ai intors ?:))

 

hai mikey inapoi ca am o camera plina cu copii de 7-8 ani sa te joci cu ei \m/

Fane11.08.2009 19:43

deci...Daca nu e mort...La puscarie..cu Maical la puscariee...la puscariiieee...cu Maical la puscarie !!!

DelPiero1011.08.2009 19:57

Multa lume nebuna ipe acest pamant...nu-l lasa in pace pe om nici cand a ,urit...

ady_ultras11.08.2009 20:38

si kiar daca n-a murit, o sa-l ucida cineva prea suparat p el :))

john_8611.08.2009 21:27

Maicãl a înviat din morți cu moartea pe moarte cãlcând...

4_ever_steaua12.08.2009 06:09

Senzational doamnelor si domnilor,in direct doar la OTV,postul cu cea mai mare audienta cand toata lumea are televizoarele inchise,incepe telenovela "Michael Jackson a inviat si l-a vazut Elodia fara nas".

Vlad Bogdan13.08.2009 18:12

Dan Diaconescu in direct , inregistrat si acelasi timp si in reluare , INCREDIBIL , SENZATIONAL SI DE ULTIMA ORA !!!! Micah` Jackson a reinviat din morti a 3a zi dupa scripturi ... Hai ma ala era vai de capu lui ce sa mai reinvie ... a reinviat in taramul copiilor sa aiba grija de ei :naughty:

mihaita1314.08.2009 12:53

99% nu e adevarat ..

ar fi chiar comic :)) ...

nu cred ;)

«12»