Colectionez bilete si programe de la meciuri de fotbal daca este cineva care ma poate ajuta il rog sa scrie aici !
Va multumesc anticipat ! ![]()
Colectionez bilete si programe de la meciuri de fotbal daca este cineva care ma poate ajuta il rog sa scrie aici !
Va multumesc anticipat ! ![]()
n-ai aflat k Steaua este de nepretzuit? pentru toate celelalte exista master card :X
bilete ! sunt care le arunca !
bilete ! sunt care le arunca !
Pai si de ce nu ti le pastrezi tu de la fiecare meci daca... ?
Sincer, eu am ceva bilete... ca imi raman in buzunar, si le descoper cand ajung acasa ![]()
nu mi le dai mie ? faza e ca eu nu sunt din Bucuresti
eu am o colectie impresionanta de bilete,de vreo 4 ani le tot strang si am ajuns undeva pe la 80-90 d bilete,nu sunt toate diferite,mai am si cate 2 de la acelasi meci
dar nu le dau,nu nu
si eu fac colectie de bilete...am 84 de bilete in total dar 78 de la Steaua si 6 de la Romania ![]()
ce rai sunteti...vreti sa-i faceti in ciuda lui Bughinio ( app,ia zi tu cate bilete ai colectionat pana acum? )
eu am colectionate din toata lumea cel mai vechi bilet fiind din 92 iar cel mai vechi program din 76 ! Am destule bilete peste 150
am un coleg d liceu care are 2 bilete de la Barcelona - Steaua din 86, si omu e rapidist ![]()
Nu prea e valoros! s-au vandut peste 50.000 bilete ! am feyernord-rapid unde sa jucat cu portiile inchise s-au vandut doar 10 bilete ![]()
am feyernord-rapid
de aici sa se-nteleaga ca nu esti suporter Steaua,ci doar un colectionar de bilete ?
hmmm...
Un coletionar de bilete are cu toate echipele ! si eu tin cu feyernord !
! Sunt stelist ! cum sa nu fiu !
Iar eu colectionez cani cu emblema echipelor de fotbal. Am aproximativ 30 pana acum
(din toata lumea/europa). Imi cumpara cineva cani de la cluburi ? ![]()
bilete ramase nu ai ?
Mai repede colectionez BANI ![]()
acuma facem misto aici ?
acuma facem misto aici ?
Nu fac nici un misto, chiar colectionez monezi vechi...
Am un borcan plin cu monezi de peste tot... ![]()
monede
Se poate spune la plural si monezi si monede ![]()
Am 87 de monede/monezi, cea mai veche: 1912 ![]()
va rog nu faceti offtopic
acuma facem misto aici ?
E secțiunea de miștouri. Bursa e mai sus.
deci ma ajuta careva ?
Eu colectionez si bilete si monede si bacnote vechi:P
Am si biletul de la Finala UEFA unde trebuia sa jucam noi :-< Am si bilete de la Rapid din Cupa UEFA pe care mi le-a dat un prieten si de la Dinamo( am unul pe care l-am gasit pe scari in Ghencea la Peluza Sud, deci s-ar putea sa fi fost de la meciul cu noi desi nu scrie contra cui se juca, cand a fost meciul acela de binefacere organizat de Popescu ) si de la supercupa de acum...si de pe la rugby
Dar nu pot sa ma despart de niciunul din ele chiar daca poate le am de mai multe ori:)
colectionez si dezcolectionez...capace de sicriu, cheite de la dozele de bere, pene de la arpia stanga pentru ca pe cea dreapta am.
si donez cine vrea, puf pentru perne, cu Steaua evident si gheare taiate