FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Colectionez

«12»
Bughinio04.08.2009 07:08

Colectionez bilete si programe de la meciuri de fotbal daca este cineva care ma poate ajuta il rog sa scrie aici !

Va multumesc anticipat ! :steagcruce:

ady_ultras04.08.2009 07:28

n-ai aflat k Steaua este de nepretzuit? pentru toate celelalte exista master card :X

Bughinio04.08.2009 07:36

bilete ! sunt care le arunca !

Daniel-Ionut04.08.2009 07:44
bilete ! sunt care le arunca !

 

Pai si de ce nu ti le pastrezi tu de la fiecare meci daca... ?

Sincer, eu am ceva bilete... ca imi raman in buzunar, si le descoper cand ajung acasa :happy:

Bughinio04.08.2009 07:49

nu mi le dai mie ? faza e ca eu nu sunt din Bucuresti

ady_ultras04.08.2009 08:18

eu am o colectie impresionanta de bilete,de vreo 4 ani le tot strang si am ajuns undeva pe la 80-90 d bilete,nu sunt toate diferite,mai am si cate 2 de la acelasi meci :D dar nu le dau,nu nu

fredysteaua04.08.2009 08:20

si eu fac colectie de bilete...am 84 de bilete in total dar 78 de la Steaua si 6 de la Romania :D

NicoSoulSteaua04.08.2009 08:24

ce rai sunteti...vreti sa-i faceti in ciuda lui Bughinio ( app,ia zi tu cate bilete ai colectionat pana acum? )

Bughinio04.08.2009 08:43

eu am colectionate din toata lumea cel mai vechi bilet fiind din 92 iar cel mai vechi program din 76 ! Am destule bilete peste 150

ady_ultras04.08.2009 20:25

am un coleg d liceu care are 2 bilete de la Barcelona - Steaua din 86, si omu e rapidist :|

Bughinio05.08.2009 05:29

Nu prea e valoros! s-au vandut peste 50.000 bilete ! am feyernord-rapid unde sa jucat cu portiile inchise s-au vandut doar 10 bilete :)

NicoSoulSteaua05.08.2009 05:33
am feyernord-rapid

 

de aici sa se-nteleaga ca nu esti suporter Steaua,ci doar un colectionar de bilete ?

hmmm...

Bughinio05.08.2009 07:45

Un coletionar de bilete are cu toate echipele ! si eu tin cu feyernord ! :) ! Sunt stelist ! cum sa nu fiu !

carminastan05.08.2009 09:06

Iar eu colectionez cani cu emblema echipelor de fotbal. Am aproximativ 30 pana acum :D (din toata lumea/europa). Imi cumpara cineva cani de la cluburi ? :))

Bughinio05.08.2009 09:08

bilete ramase nu ai ?

Daniel-Ionut05.08.2009 10:45

Mai repede colectionez BANI :greedy:

Bughinio05.08.2009 12:16

acuma facem misto aici ?

Daniel-Ionut05.08.2009 12:17
acuma facem misto aici ?

 

Nu fac nici un misto, chiar colectionez monezi vechi...

Am un borcan plin cu monezi de peste tot... :P

lucvald-190205.08.2009 13:32
monede
Daniel-Ionut05.08.2009 13:46
monede

 

Se poate spune la plural si monezi si monede :excl:

Am 87 de monede/monezi, cea mai veche: 1912 :shifty:

Bughinio05.08.2009 14:55

va rog nu faceti offtopic

1on05.08.2009 15:31
acuma facem misto aici ?

E secțiunea de miștouri. Bursa e mai sus.

Bughinio07.08.2009 14:07

deci ma ajuta careva ?

Heart_For_Steaua08.08.2009 12:27

Eu colectionez si bilete si monede si bacnote vechi:P

 

Am si biletul de la Finala UEFA unde trebuia sa jucam noi :-< Am si bilete de la Rapid din Cupa UEFA pe care mi le-a dat un prieten si de la Dinamo( am unul pe care l-am gasit pe scari in Ghencea la Peluza Sud, deci s-ar putea sa fi fost de la meciul cu noi desi nu scrie contra cui se juca, cand a fost meciul acela de binefacere organizat de Popescu ) si de la supercupa de acum...si de pe la rugby

 

Dar nu pot sa ma despart de niciunul din ele chiar daca poate le am de mai multe ori:)

aquilla01.03.2010 22:56

colectionez si dezcolectionez...capace de sicriu, cheite de la dozele de bere, pene de la arpia stanga pentru ca pe cea dreapta am.

si donez cine vrea, puf pentru perne, cu Steaua evident si gheare taiate

«12»