01.08.2009 10:31
De ce nu mai merge sa descarc rezumate ale meciurilor de pe site? Sau dak merge cu ce sa le deschid ! Astept raspuns ms!
De ce nu mai merge sa descarc rezumate ale meciurilor de pe site? Sau dak merge cu ce sa le deschid ! Astept raspuns ms!
merge sa descarci rezumatele.
vezi http://www.fcsteaua.ro/video/mode/ViewFile...ll%203%20-%200/
ai in stanga sus butonul download.
fisierele .flv le poti deschide cu majoritatea playerelor video, gen vlc, gom player, media player classic, etc
ms mult de ajutor!