FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vand Revista Steaua An 1986 Ssingura Generatie De Aur A Fobalului Romanesc

mikke12i01.08.2009 08:24

:steag_cruce_invers: VAND REVISTA FOTBAL Steaua 1986 MAI , 24 PAGINI COLOR

SINGURII CAMPIONI ADEVARATI AI FOTBALULUI ROMANESC + INREGISTRAREA MECIULUI PE DVD

COMENTARIILE EROILOR DE LA SEVILIA

DRUMUL PANA LA SEVILIA REZUMATELE MECIURILOR COMENTARII

OKAZIE UNICA UN MUST HAVE

PRET 120 EURO zic eu un pret mic pt ce reprezinta 86 in istoria Stelei NEGOCIABIL

id mess mikke12i

DOAR PENTRU STELISTII ADEVARATII

Photo__0060.jpg

Photo__0062.jpg

25_05_09_0949.jpg

1986_duckadam_1986_revista_sport_mic.jpg

1986_20__20revista_20fotbal_20steaua_20iordanescu_20__20mic.jpg

cristy.steaua2101.08.2009 14:30
:steag_cruce_invers:

PRET 120 EURO zic eu un pret mic pt ce reprezinta 86 in istoria Stelei NEGOCIABIL

id mess mikke12i

DOAR PENTRU STELISTII ADEVARATII

 

 

nici "cel mai mare" colectionar nu ar da atatia bani.. :blink:

 

 

oricum.. spor la vanzare

mikke12i01.08.2009 14:50
nici "cel mai mare" colectionar nu ar da atatia bani.. :blink:

 

 

oricum.. spor la vanzare

 

 

SI EU M AM GANDIT DA E MARE PRETUL DA AM vazut AICI UNUL VINDE BILETUL DE LA SEVILIA CU 2500 DE EU ,ADICA ATATA CEREA- LA MN 100 EURO CUM TI SE PARE PRETUL ORICUM AM ZIS NEGOCIABIL AM DEJA O OFERTA DE 70 EURO

DAU SI DVD-GSP CU REVISTA NOUA FRUMOASA 2007

ASTEPT OFERTE VREAU SA O DAU UNUI STELIST NU UNUI BIJNITAR

Jolly8601.08.2009 17:41

Prin ceea ce faci chair tu esti un BISNITAR !!!!

 

Nu cunosti nici un stelist adevarat ?!

 

Fa revista cadou daca nu o vrei tu..

mikke12i01.08.2009 19:12

da gratis daka se poate pe gratis

 

 

mikke12i01.08.2009 19:22

un suporter adevarat face totul pt echipa sa Forza Barcelona

 

 

RaMs3s02.08.2009 00:20

Forza Barcelona ? ai gresit forumul....nu te supara pe mine...eu cred ca tu vrei sa te imbogatesti vanzand revista lu' taicatu...unchitu...parerea mea

Ronnie02.08.2009 06:42

Cine e idiot sa dea 120 de euro pe o revista pana la urma?

mikke12i02.08.2009 08:01
Cine e idiot sa dea 120 de euro pe o revista pana la urma?

 

 

Pretul e negociabil si am deja oferte nu de aici am postat si pe alte siteuri nu 120 eu cat ceream aici dar am oferte pe aproape , pe gratis nu se poate un suporter adevarat se respecta

MoWeed02.08.2009 08:02
un suporter adevarat se respecta

Pai daca este asa, tu de ce vinzi revista?

mikke12i02.08.2009 08:12
Pai daca este asa, tu de ce vinzi revista?

 

 

un tip vinde un bilet de la galatasaray Steaua 89 parca semifinala 100 de ron cun vi se pare?

MoWeed02.08.2009 08:16

Nu mi-ai raspuns la intrebare...

Marius02.08.2009 08:21

Bafta la vanzare, sper s-o dai cat mai repede, indiferent de pret, pentru a ajunge in mainile unui fan.

Ronnie02.08.2009 08:27
Pretul e negociabil

 

E o revista la naiba-n puii mei! Cartea aia a lu' Oprisan deja era la un pret de cacareala (vreo 100 de ron). Tre sa fie tactu' Paris Hilton sau tu putin idiot ca sa dai 120 de euroi pe o revista.

mikke12i02.08.2009 08:40
Nu mi-ai raspuns la intrebare...

 

 

am nevoie de bani

Ronnie02.08.2009 08:47

Mai mari sanse ai daca vinzi un rininchi decat revista. :D

mikke12i02.08.2009 11:56
Mai mari sanse ai daca vinzi un rininchi decat revista. :D

 

 

ce glumet esti

Daniel-Ionut02.08.2009 13:50
am nevoie de bani

 

La munca, nu la vandut reviste! :D