Chiar daca este siteul suporterilor Steaua vom incerca un concurs de pronosticuri pentru DIVIZIA A + Alte competitii!
Reguli:
1.Toate pronosticurile se vor pune in aceasta sectiune iar cand etapa a inceput topicul respectiv va fi blocat!
2.Dupa ce etapa s-a terminat topicul respectiv va fi blocat se va crea un alt topic cu etapa urmatoare.Dupa fiecare etapa va fi postat un clasament pentru etapa respectiva si un clasament general!
3.Modul de calculare o sa fie unul simplu va rog doar pronosticati doar cu 1,x,2 si pentru fiecare meci corect aveti 1 punct!Puteti sa alegeti si un meci special prin colorare iar daca il ghiciti o sa aveti 2 puncte!!!!
Nu incercati sa puneti si rezultatul pentru ca nu se ia in considerare
IMPORTANT: Daca cineva posteaza aici un comment in care nu se afla pronosticurile acelei persoane i se va sterge postul!!!
