FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

XXX

Stanici29.07.2009 17:05

 

Bun, acum, ca v-am atras atentia cu titlul, intrati si voi pe adresa de mai jos.

 

http://www.bizchannel.ro/meteo/2

 

Tanti de-acolo este o amica de-a mea, votati-o ca sa pot sa ma laud si io p-orma ca stiu pe cineva faimos. Multumesc.

MoWeed29.07.2009 17:07

Tu parca erai cu minorele mah :D

Marius30.07.2009 07:16

Se dezbraca ma aia? Sa stiu daca ma uit la video ala...

Dragoshel30.07.2009 07:28

s-a dezbracat mai devreme, acuma doar zice vremea

Marius30.07.2009 07:44

Atunci da-o in plm... pot sa-mi retrag votul?

Adrian30.07.2009 07:53

Stanele stf! am intrat aici cu mari sperante si tu...