29.07.2009 17:05
Bun, acum, ca v-am atras atentia cu titlul, intrati si voi pe adresa de mai jos.
http://www.bizchannel.ro/meteo/2
Tanti de-acolo este o amica de-a mea, votati-o ca sa pot sa ma laud si io p-orma ca stiu pe cineva faimos. Multumesc.
Bun, acum, ca v-am atras atentia cu titlul, intrati si voi pe adresa de mai jos.
http://www.bizchannel.ro/meteo/2
Tanti de-acolo este o amica de-a mea, votati-o ca sa pot sa ma laud si io p-orma ca stiu pe cineva faimos. Multumesc.
Tu parca erai cu minorele mah ![]()
Se dezbraca ma aia? Sa stiu daca ma uit la video ala...
s-a dezbracat mai devreme, acuma doar zice vremea
Atunci da-o in plm... pot sa-mi retrag votul?
Stanele stf! am intrat aici cu mari sperante si tu...