FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vand Se W960i,ps2 Slim,casti Bluetooth,mp3 Player 2gb,boxe Home Made,TV Tunner+altele

wizi28.07.2009 17:42

Postez urmatorul anunt pentru un prieten. Se vand urmatoarele:

 

***Play Station 2 SLIM modat(se pot juca jocuri neoriginale).

La paket:

2 controllere originale sony

2 controllere neoriginale

1 memorie ps2 8 mega

1 memorie ps1

cablu alimentare si conector TV Pretz 600 Ron

 

 

***Boxe Home Made

Bass: eurotec 150w 4 ohmi

Medii si tiutere Sall

 

Boxele sunt facute de mine dupa un model de la Pioneer.

LE-AM FACUT UPGRADE...LE-AM PUS UN COLTZAR FRUMOS.

NEW UPGRADE...Statie 2x100 Pioneer cu tuner fm.250Ron

 

SUPER OFERTA:....Boxele(500 Ron)+Statia(250 Ron) = 600 Ron

 

http://www.postimage.org/image.php?v=aV2ub4si

http://www.postimage.org/image.php?v=aV2ubopr

http://www.postimage.org/image.php?v=PqZmqEr

http://www.postimage.org/image.php?v=Pq9E2l0

 

***Mp3 Player 2gb 70 Ron

http://www.ciao.co.uk/Matsui_MAT120MR_2GB__6591016

 

 

***Casti Technics RP-F500 http://uk.shopping.com/xPF-Technics-RP-F500

Pretz: 120Ron

 

***TV TUNER Genius TVGo A31 V3

 

Cumparat de la Flanco Galati.Inca mai e in garantie.Functioneaza si arata impecabil.Pretz: 150Ron

http://www.geniusnet.com/geniusOnline/onli...=portlet-action

 

 

***Vand sony ericsson w960i

Pachet full(cablu de date,casti,stylus de rezerva,carticele,cd instalare) Memorie 8 gb. Telefonul nu este codat sau branduit pe nici o retea si mai mult decat atat are toate modurile(hack-uri) posibile facute.Fisierele din Drive C pot fi citite si modificate(sis instaler mod) Sound Mod Full, G-notes Mode ,Wireles Mode, G900 Torch Mode etc

Mai multe despre acest telefon in linkul urmator:

http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_w960-2008.php

 

Pret: 700 lei

 

***Casti blue tooth

 

Bluetooth Headset original Stereo LG HBS 200

Bluetooth V.: 1.2

Bluetooth Profile: HSP, HFP, A2DP, AVRCP

Standby: up to 200 h

Talktime: up to 8 h

Frequency: 2.4 GHz

 

Castile sunt noi,sigilate(castigate la o promotie LG).

Vad ca pe net se dau de la 135 lei pana la 240.Nush care o fi pretzu de magazin dar zic si eu asa: 160 Ron

http://www.areamobile.de/images/hardware_z...LG_HBS200_5.jpg

 

 

 

 

Cablu de date pt nokia(mufa lata) Original. 30 ron

 

Casti Sony Ericsson HPM 60 http://upload.ecvv.com/upload/Product/2008...87102059443.jpg

30 Ron

 

CMT-60: Incarcator portabil pentru sony ericsson.Merge cu baterii(acumulatori)R6.Compatibilitate cu toate telefoanele din gama P,W...etc

http://www.sonyericsson.com/cws/convertedi...ity_image_1.jpg

70 Ron

 

MMR 70: Transmitzator fm sony ericsson.Compatibilitate cu toate telefoanele din gama P,W...etc

http://www.sonyericsson.com/cws/products/a...cc=ro&lc=ro

 

70 Ron

 

Telefoane stricate pentru piese:

Sony Ericsson z200, Alcatel OT 320, Alcatel OT 512, Siemens A57

Nu mai stiu care se deskide si care nu.daca va interesaza intrebati-ma ce si cum si va raspund prin pm.35 ron Bucata:) Daca vrei dau si la kil:)

 

Incarcator Sony Ericson Cst-13 15 ron

 

 

Eu sunt din Galati dar produsele le pot trimite prin posta/curier rapid.

Contact: 0745.776402 / 0766.282266 sau d***@***

 

 

wizi30.07.2009 12:53

up