Cand o sa intelegeti,ca meciurile de fotbal si bataile dintre suporteri sunt ca 2 surori?Pur si simplu fair play-ul e pt domnisoare.Rivalitatile se duc cu patima pana la extrem,faci orice pt echipa ta si pt renumele grupului din care faci parte.Indiferent,daca mananci bataie, sau iei bataie,in zi de meci, tre sa fii multumit ca te-ai batut.Credeti-ma,e o senzatie unica,sa dai cu pumnu pt idolii tai.Cat despre fanii olteni,sunt penibili ca bat cetateni su suporteri care urmaresc tot bataia,incidentele.Nu poti sa bati un om care vine pe stadion sa vada meciul si are un tricou cu insemnele ekipei iubite.Te bati cu suporterii care apartin unor grupuri care au aceleasi conceptii ca tine.Kiar ca sunteti cei mai prosti dintre romani!
