FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ungaria Si Ucraina Vor Sa Ne Ocupe !

ZeuZo27.07.2009 11:03

Ok nu va speriati :) nu in RL...ci in eRepublik.com , acolo ungurii sunt 15.000 si noi romanii doar 8.000 , de aceea sunt aici pentru a ruga suporterii stelisti dar si romanii sa ni se alature impotriva expansionismului maghiar ! Va rog sa faceti cat mai mare publicitate sit-ului pentru a avea cat mai multi romani ! Haideti sa le aratam ce inseamna sa fii roman !

 

eRepublik.com

 

 

P.S. Sau daca doriti puteti sa va inscrieti din link-ul meu , eu voi primii 5 Gold pentru fiecare cetatean ajuns la level 6 , pe care ii voi dona Bancii Nationale a Romaniei.

http://www.erepublik.com/en/referrer/ZeuZo

 

 

Va astept in numar cat mai mare ! :steagcruce:

GoogleSearchIconShadow.gifSuperSearchIconShadow.gif

Stanici27.07.2009 19:16

Da, ba, intrati si voi, ca ne-o trag aia p-acolo si avem nevoie de forte proaspete.