27.07.2009 11:03
Ok nu va speriati
nu in RL...ci in eRepublik.com , acolo ungurii sunt 15.000 si noi romanii doar 8.000 , de aceea sunt aici pentru a ruga suporterii stelisti dar si romanii sa ni se alature impotriva expansionismului maghiar ! Va rog sa faceti cat mai mare publicitate sit-ului pentru a avea cat mai multi romani ! Haideti sa le aratam ce inseamna sa fii roman !
eRepublik.com
P.S. Sau daca doriti puteti sa va inscrieti din link-ul meu , eu voi primii 5 Gold pentru fiecare cetatean ajuns la level 6 , pe care ii voi dona Bancii Nationale a Romaniei.
http://www.erepublik.com/en/referrer/ZeuZo
Va astept in numar cat mai mare ! ![]()
![]()
![]()
